x
Formularz kontaktowyx
Zamów kontaktWeź  eKredyt
bez wychodzenia z domu

x
Co nowego
Ubezpieczenie sprzętu JOHN DEERE ze specjalną zniżką od Concordii

Ubezpieczenie sprzętu JOHN DEERE ze specjalną zniżką od Concordii

Jeśli jesteście szczęśliwymi posiadaczami maszyn rolniczych marki John Deere, to Concordia przygotowała dla Was coś specjalnego… Co takiego?

 

Od 3 czerwca do 31 sierpnia każdy nowy klient (właściciel polisy z serii 01) otrzyma 5% zniżki na ubezpieczenie Agro Casco maszyny rolniczej marki John Deere. Oferowana zniżka działa niezależnie od wybranego wariantu polisy i jest przyznawana niezależnie od sposobu wykorzystania maszyny. Liczy się ona również niezależnie od klasy BM, a naliczana jest automatycznie pod warunkiem poprawnego wpisania nazwy marki.

 

Oferowana przez Concordię promocja nie łączy się z innymi zniżkami specjalnymi. Nie ma też zastosowania w przypadku korzystania z budżetu zniżkowego.

 


Ostatnio dodane
9 czerwca bankujemy online!
02 - 06 - 23
Aktualności
9 czerwca bankujemy online!
Czy wiesz, że 9 czerwca 2023 roku to idealny dzień na to, by skorzystać ze słońca… umówić się na grill ze znajomymi… pokontemplować piękno przyrody podczas letniego rodzinnego spaceru?
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie roku 2022
01 - 06 - 23
Aktualności
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie...
Za nami jedno z najważniejszych wydarzeń podsumowujących działalność GBSBanku w roku 2022! W poniedziałek 29 maja w barlineckiej Bukowej Przystani okazało się, czy ubiegły rok był dla nas pomyślny…...
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
31 - 05 - 23
Aktualności
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
Nasza aplikacja się zmienia! Od teraz jest jeszcze bardziej intuicyjna, prosta w obsłudze i wygodna. Po prostu dopracowana do perfekcji w oparciu o analizę Waszych potrzeb oraz oczekiwań. Co się zmieniło?...
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach dla rolników.
29 - 05 - 23
Aktualności
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach...
Kwietniowa zapowiedź ministerstwa rolnictwa wchodzi w życie! Większe gospodarstwa rolne mają szansę na wyższy niskooprocentowany kredyt z dopłatą ARiMR i dłuższy okres spłaty.
Dołącz do nas