x
Formularz kontaktowyx
Zamów kontaktWeź  eKredyt
bez wychodzenia z domu

x
Co nowego
Zmiany w płatnościach internetowych kartą

Zmiany w płatnościach internetowych kartą

Informujemy, że aby od 1 lutego 2015 r. bez problemów dokonać transakcji w Internecie za pomocą karty debetowej lub kredytowej wydanej przez Bank, należy wykonać następujące czynności:

  • ustanowić limit dla transakcji internetowych – może to zrobić Posiadacz rachunku lub Kredytobiorca bezpośrednio w placówce Banku lub za pośrednictwem Infolinii dedykowanej do obsługi kart wydawanych przez banki spółdzielcze z Grupy BPS pod numerem 86 215 50 00,
  • aktywować zabezpieczenie 3D-Secure (dodatkowa autoryzacja transakcji w Internecie hasłem SMS przesyłanym na telefon komórkowy Użytkownika karty) – może to zrobić Użytkownik karty bezpośrednio w placówce Banku lub za pośrednictwem portalu kartowego www.kartosfera.pl - portal będzie dostępny od 1 lutego 2015 r.

Szczegółowe informacje na temat wykonania powyższych czynności znajdują się w niżej zamieszczonych schematach aktywacji nowych usług.

Ostatnio dodane
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach dla rolników.
29 - 05 - 23
Aktualności
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach...
Kwietniowa zapowiedź ministerstwa rolnictwa wchodzi w życie! Większe gospodarstwa rolne mają szansę na wyższy niskooprocentowany kredyt z dopłatą ARiMR i dłuższy okres spłaty.
Uniwersytet Trzeciego Wieku z wizytą w GBSBanku
29 - 05 - 23
Blog
Uniwersytet Trzeciego Wieku z wizytą w GBSBanku...
Kiedy seniorzy w takiej liczbie na raz odwiedzają oddział GBSBanku, to znak, że coś się dzieje. I tym razem był oczywiście ważny powód, a mianowicie – EDUKACJA. Nasi pilni studenci otrzymali...
Zmiany w Taryfie opłat i prowizji w GBSBanku
22 - 05 - 23
Aktualności
Zmiany w Taryfie opłat i prowizji w GBSBanku
Uprzejmie informujemy, że z dniem 22.05.2023 r. GBSBank wprowadza zmiany w Taryfie opłat i prowizji za czynności i usługi bankowe w walutach wymienialnych dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych.
Twój dokument traci ważność? Koniecznie zaktualizuj dane w banku!
19 - 05 - 23
Blog
Twój dokument traci ważność? Koniecznie...
Znasz to? Twój dowód osobisty traci ważność, ale nie masz czasu wyrobić nowego? A jak już go wyrobisz, to nie w głowie Ci informowanie o tym różnych instytucji? Nie ryzykuj! Zaktualizuj dane...
Dołącz do nas