x
Formularz kontaktowyx
Zamów kontaktWeź  eKredyt
bez wychodzenia z domu

x
Co nowego
Zmarzlikomania w GBS Banku

Zmarzlikomania w GBS Banku

No i wydało się… jesteśmy fanami Bartka Zmarzlika :) Na szczęście przyszło nam z nim współpracować! Jak przystało na żużlowca, Bartek ciągle prze do przodu, nie pozwalając nam stać w miejscu. 2020 rok będzie więc szybki, zdecydowany i pełen sukcesów, skoro firmuje go ktoś o takim nazwisku… i temperamencie!

 

Jeśli mieliście okazję przeżyć niezwykłe emocje na stadionie żużlowym, to jesteście sobie w stanie wyobrazić emocje, jakie towarzyszyły nam wszystkim przy finalizowaniu współpracy z Bartoszem Zmarzlikiem – wychowankiem Stali Gorzów, reprezentantem Polski w żużlu, a także trzecim Polakiem w historii po Jerzym Szczakielu i Tomaszu Gollobie, który wywalczył tytuł Indywidualnego Mistrza Świata w tej dyscyplinie.

 

Nic więc dziwnego, że wiążemy z nim wielkie nadzieje i powierzamy Bartkowi kwestie mobilnego przyspieszenia GBS Banku. Błyskawiczne Konto znajome i płatności mobilne, szybki kredyt gotówkowy, łatwy do zdobycia kredyt mieszkaniowy oraz obrotowy – to wszystko przyspieszamy! Usprawniamy procedury, otwieramy się na nowych klientów i sprawiamy, że wizyta w Banku jest szybka, łatwa i przyjemna… niezależnie od jej celu. 

 

Szukajcie Bartka w naszych oddziałach! To znak, że wszelkie formalności załatwicie z mega przyspieszeniem!

Sprawdźcie:


Ostatnio dodane
9 czerwca bankujemy online!
02 - 06 - 23
Aktualności
9 czerwca bankujemy online!
Czy wiesz, że 9 czerwca 2023 roku to idealny dzień na to, by skorzystać ze słońca… umówić się na grill ze znajomymi… pokontemplować piękno przyrody podczas letniego rodzinnego spaceru?
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie roku 2022
01 - 06 - 23
Aktualności
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie...
Za nami jedno z najważniejszych wydarzeń podsumowujących działalność GBSBanku w roku 2022! W poniedziałek 29 maja w barlineckiej Bukowej Przystani okazało się, czy ubiegły rok był dla nas pomyślny…...
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
31 - 05 - 23
Aktualności
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
Nasza aplikacja się zmienia! Od teraz jest jeszcze bardziej intuicyjna, prosta w obsłudze i wygodna. Po prostu dopracowana do perfekcji w oparciu o analizę Waszych potrzeb oraz oczekiwań. Co się zmieniło?...
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach dla rolników.
29 - 05 - 23
Aktualności
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach...
Kwietniowa zapowiedź ministerstwa rolnictwa wchodzi w życie! Większe gospodarstwa rolne mają szansę na wyższy niskooprocentowany kredyt z dopłatą ARiMR i dłuższy okres spłaty.
Dołącz do nas