x
Formularz kontaktowyx
Zamów kontaktWeź  eKredyt
bez wychodzenia z domu

x
Co nowego
Usługa mojeID w GBS Banku! Jak to działa?

Usługa mojeID w GBS Banku! Jak to działa?

Ruszyła zapowiadana od dłuższego czasu usługa mojeID, za pomocą której nasi klienci mogą potwierdzać swoją tożsamość online. Nowe praktyczne narzędzie to doskonałe uzupełnienie Profilu Zaufanego. Sprawdźcie, jakie daje możliwości! 

 

O tym, że za pomocą usługi mojeID każdy posiadacz konta w GBS Banku będzie mógł w sposób szybki i bezpieczny potwierdzać swoją tożsamość online na każdym urządzeniu z dostępem do Internetu, wspominano już wielokrotnie. To świetne narzędzie, które gwarantuje pełną jawność co do zakresu i celu przetwarzanych informacji, a dzięki integracji z Węzłem Krajowym i Profilem Zaufanym pozwala na swobodne korzystanie z usług świadczonych zarówno przez dostawców komercyjnych, jak i przez administrację publiczną.

 

Otwieramy się na nowe możliwości!

Dostęp do mediów, świadczeń medycznych (e-recept) czy ofert ubezpieczeniowych, to jedynie niewielka część usług, z których będzie można skorzystać, potwierdzając tożsamość w usłudze mojeID. Do tego dochodzi również całe spektrum ofertowe świadczone przez administrację publiczną – od zdalnego składania wniosków o dowód osobisty, paszport czy prawo jazdy, po rejestrację i wyrejestrowywanie pojazdu lub uzyskanie odpisu aktu stanu cywilnego. A to wszystko prosto, bez wychodzenia z domu i bez zbędnego tracenia czasu na stanie w urzędowych kolejkach.  

 

Co jeszcze możecie załatwić za pośrednictwem usługi mojeID? 
mojeID umożliwi między innymi zapisanie dziecka do przedszkola lub żłobka i uzyskanie świadczeń na dzieci, a nawet korzystanie z dofinansowań szkolnych. Opiekunom i osobom niepełnosprawnym da możliwość składania wniosków o dofinansowania, uzyskiwania rent socjalnych z ZUS online. Za jego pomocą uzyskamy wszelkie zaświadczenia, np. to o niekaralności, zameldujemy lub wymeldujemy się z mieszkania, a nawet zagłosujemy. Bez wychodzenia z domu założymy działalność gospodarczą i załatwimy sprawy w Urzędzie Pracy, np. uzyskamy zasiłek dla bezrobotnych, skorzystamy z ulg podatkowych. 

 

Szczegółową listę usług publicznych dostępnych przez Profil Zaufany znajdziecie TU:
https://obywatel.gov.pl/

Ostatnio dodane
Nagrody i wyróżnienia dla GBSBanku! Za wyniki i za technologie.
04 - 06 - 23
Nagrody
Nagrody i wyróżnienia dla GBSBanku! Za...
Ostatnie dni były w GBSBanku czasem bardzo dobrych wieści. Zostaliśmy docenieni przez niezależnych obserwatorów w kilku niezwykle ważnych dla nas kwestiach, które pozwalają nam coraz lepiej spełniać...
9 czerwca bankujemy online!
02 - 06 - 23
Aktualności
9 czerwca bankujemy online!
Czy wiesz, że 9 czerwca 2023 roku to idealny dzień na to, by skorzystać ze słońca… umówić się na grill ze znajomymi… pokontemplować piękno przyrody podczas letniego rodzinnego spaceru?
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie roku 2022
01 - 06 - 23
Aktualności
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie...
Za nami jedno z najważniejszych wydarzeń podsumowujących działalność GBSBanku w roku 2022! W poniedziałek 29 maja w barlineckiej Bukowej Przystani okazało się, czy ubiegły rok był dla nas pomyślny…...
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
31 - 05 - 23
Aktualności
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
Nasza aplikacja się zmienia! Od teraz jest jeszcze bardziej intuicyjna, prosta w obsłudze i wygodna. Po prostu dopracowana do perfekcji w oparciu o analizę Waszych potrzeb oraz oczekiwań. Co się zmieniło?...
Dołącz do nas