x
Formularz kontaktowyx
Zamów kontaktWeź  eKredyt
bez wychodzenia z domu

x
Co nowego
Ubezpiecz się od suszy!

Ubezpiecz się od suszy!

Od 20 lutego ruszył nam nowy sezon w ubezpieczeniach, a w nim prawdziwą gwiazdą jest ubezpieczenie objęte dopłatą z budżetu państwa w wysokości 65% - ubezpieczenie od ryzyka suszy w Generali Agro.

 

Do skorzystania z oferty zachęcamy wszystkich, którzy ubezpieczyli uprawy od innych rodzajów ryzyka w sezonie jesiennym 2022!

 

Co podlega ubezpieczeniu od ryzyka suszy?

  • zboża ozime;
  • polisy z sezonu jesień 2022;
  • polisy, w których na każdym polu przynajmniej 1 działka była określona z Geoportalem;
  • polisy, w których przynajmniej 1 pole miało nie mniej niż 5 ha.

Jak zawrzeć umowę ubezpieczenia od ryzyka suszy?

Wystarczy zgłosić się do najbliższej placów GBSBanku i zapytać naszych doradców o najnowszą ofertę od Generali. Tylko tyle i aż tyle, by mieć poczucie dobrze zabezpieczonych zbiorów. Ubezpieczenie będzie dostępne do 20 marca lub do wyczerpania limitu w danym województwie. 

 

Franszyza 25%

Przypominamy o franszyzie redukcyjnej w ubezpieczeniu ryzyka suszy w wysokości 25% sumy ubezpieczenia. Franszyza wynika wprost z przepisów ustawy o ubezpieczeniach upraw rolnych i zwierząt gospodarskich. W praktyce oznacza to zmniejszenie każdego odszkodowania o równowartość 25% sumy ubezpieczenia na danym polu.


Ostatnio dodane
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie roku 2022
01 - 06 - 23
Aktualności
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie...
Za nami jedno z najważniejszych wydarzeń podsumowujących działalność GBSBanku w roku 2022! W poniedziałek 29 maja w barlineckiej Bukowej Przystani okazało się, czy ubiegły rok był dla nas pomyślny…...
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
31 - 05 - 23
Aktualności
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
Nasza aplikacja się zmienia! Od teraz jest jeszcze bardziej intuicyjna, prosta w obsłudze i wygodna. Po prostu dopracowana do perfekcji w oparciu o analizę Waszych potrzeb oraz oczekiwań. Co się zmieniło?...
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach dla rolników.
29 - 05 - 23
Aktualności
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach...
Kwietniowa zapowiedź ministerstwa rolnictwa wchodzi w życie! Większe gospodarstwa rolne mają szansę na wyższy niskooprocentowany kredyt z dopłatą ARiMR i dłuższy okres spłaty.
Uniwersytet Trzeciego Wieku z wizytą w GBSBanku
29 - 05 - 23
Blog
Uniwersytet Trzeciego Wieku z wizytą w GBSBanku...
Kiedy seniorzy w takiej liczbie na raz odwiedzają oddział GBSBanku, to znak, że coś się dzieje. I tym razem był oczywiście ważny powód, a mianowicie – EDUKACJA. Nasi pilni studenci otrzymali...
Dołącz do nas