x
Formularz kontaktowyx
Zamów kontaktWeź  eKredyt
bez wychodzenia z domu

x
Co nowego
Szkoda? Nie szkodzi! Sprawdź, jak ją zlikwidować!

Szkoda? Nie szkodzi! Sprawdź, jak ją zlikwidować!

Jeden z najlepszych cytatów w historii literatury brzmi: „Bo wypadek to dziwna rzecz. Nigdy jej nie ma, dopóki się nie wydarzy”… To prawda! Ale z drugiej strony wiemy, że „przezorny zawsze ubezpieczony”… i to na wszelki wypadek – z Interrisk!

 

Trudno zaprzeczyć, że szkoda przydarzyć się może każdemu… najczęściej w najmniej oczekiwanym momencie. Warto więc zadbać o to, by ewentualne radzenie sobie z nieoczekiwanymi trudnościami było jak najbardziej bezstresowe. Czyli jakie?

 

Po pierwsze
Jak najprostsze
Klienci Interrisk mają do dyspozycji 4 komfortowe sposoby zgłoszenia szkody do wyboru wg własnych preferencji: online, mailowo, telefonicznie lub pocztą tradycyjną. Przy czym z kanałów internetowych mogą korzystać o każdej porze dnia i nocy.

 

Po drugie

Szybkie i bezproblemowe 

Klienci Interrisk mają do dyspozycji specjalną aplikację do samodzielnej likwidacji szkód. W dobie pandemii, nie muszą spotykać się z rzeczoznawcą, mogą wybrać opcję foto- lub wideooględzin, a jeśli szkoda nie jest skomplikowana, odszkodowanie otrzymają jeszcze tego samego dnia. Mogą skorzystać ponadto z wygodnego modelu likwidacji szkody całkowitej i wypłaty wartości pojazdu.

 

Po trzecie

Wygodne i sprytne

Bo Interrisk po zgłoszeniu szkody pozwala śledzić trasę dojazdu jednego z ponad 2500 dostępnych holowników, dzięki czemu sytuację mamy pod kontrolą. Zapewnia także 20 000 samochodów zastępczych, których użycza klientom, których auta wymagają naprawy. Natomiast sieć Warsztatów Partnerskich, także w opcji Premium Plus, gwarantuje w 100% bezgotówkową naprawę.


Ostatnio dodane
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie roku 2022
01 - 06 - 23
Aktualności
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie...
Za nami jedno z najważniejszych wydarzeń podsumowujących działalność GBSBanku w roku 2022! W poniedziałek 29 maja w barlineckiej Bukowej Przystani okazało się, czy ubiegły rok był dla nas pomyślny…...
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
31 - 05 - 23
Aktualności
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
Nasza aplikacja się zmienia! Od teraz jest jeszcze bardziej intuicyjna, prosta w obsłudze i wygodna. Po prostu dopracowana do perfekcji w oparciu o analizę Waszych potrzeb oraz oczekiwań. Co się zmieniło?...
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach dla rolników.
29 - 05 - 23
Aktualności
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach...
Kwietniowa zapowiedź ministerstwa rolnictwa wchodzi w życie! Większe gospodarstwa rolne mają szansę na wyższy niskooprocentowany kredyt z dopłatą ARiMR i dłuższy okres spłaty.
Uniwersytet Trzeciego Wieku z wizytą w GBSBanku
29 - 05 - 23
Blog
Uniwersytet Trzeciego Wieku z wizytą w GBSBanku...
Kiedy seniorzy w takiej liczbie na raz odwiedzają oddział GBSBanku, to znak, że coś się dzieje. I tym razem był oczywiście ważny powód, a mianowicie – EDUKACJA. Nasi pilni studenci otrzymali...
Dołącz do nas