x
Formularz kontaktowyx
Zamów kontaktWeź  eKredyt
bez wychodzenia z domu

x
Co nowego
Społeczne zaangażowanie - pracujemy nad tym!

Społeczne zaangażowanie - pracujemy nad tym!

Z przyjemnością informujemy, że Pan Mariusz Pietrucin, Dyrektor Oddziałów GBS Banku w Szczecinie i Stargardzie, został powołany do Powiatowej Rady Rynku Pracy przy Staroście Stargardzkim w kadencji 2019- 2023. Rada pełni funkcje opiniodawczo-doradcze w kwestiach polityki związanej z rynkiem pracy.

 

Do jej szczegółowych zadań należą między innymi:

  • inspirowanie przedsięwzięć zmierzających do pełnego i produktywnego zatrudniania pracowników,
  • ocena racjonalności gospodarowania środkami Funduszu Pracy,
  • opiniowanie opracowanych propozycji przeznaczenia środków Funduszu Pracy będących do dyspozycji Stargardu i sprawozdań z ich wykorzystania na finansowanie programów dotyczących promocji zatrudnienia i finansowania innych zadań fakultatywnych,
  • składanie wniosków i wydawanie opinii w sprawach dotyczących kierunków kształcenia, szkolenia zawodowego oraz zatrudnienia. 

To dla nas szczególnie ważna decyzja, ponieważ GBS Bank od lat jest członkiem Związku Pracodawców Pomorza Zachodniego i aktywnie działa na rzecz poprawy funkcjonowania lokalnego rynku pracy.

 

foto: powiatstargardzki.pl

Ostatnio dodane
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach dla rolników.
29 - 05 - 23
Aktualności
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach...
Kwietniowa zapowiedź ministerstwa rolnictwa wchodzi w życie! Większe gospodarstwa rolne mają szansę na wyższy niskooprocentowany kredyt z dopłatą ARiMR i dłuższy okres spłaty.
Uniwersytet Trzeciego Wieku z wizytą w GBSBanku
29 - 05 - 23
Blog
Uniwersytet Trzeciego Wieku z wizytą w GBSBanku...
Kiedy seniorzy w takiej liczbie na raz odwiedzają oddział GBSBanku, to znak, że coś się dzieje. I tym razem był oczywiście ważny powód, a mianowicie – EDUKACJA. Nasi pilni studenci otrzymali...
Zmiany w Taryfie opłat i prowizji w GBSBanku
22 - 05 - 23
Aktualności
Zmiany w Taryfie opłat i prowizji w GBSBanku
Uprzejmie informujemy, że z dniem 22.05.2023 r. GBSBank wprowadza zmiany w Taryfie opłat i prowizji za czynności i usługi bankowe w walutach wymienialnych dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych.
Twój dokument traci ważność? Koniecznie zaktualizuj dane w banku!
19 - 05 - 23
Blog
Twój dokument traci ważność? Koniecznie...
Znasz to? Twój dowód osobisty traci ważność, ale nie masz czasu wyrobić nowego? A jak już go wyrobisz, to nie w głowie Ci informowanie o tym różnych instytucji? Nie ryzykuj! Zaktualizuj dane...
Dołącz do nas