x
Formularz kontaktowyx
Zamów kontaktWeź  eKredyt
bez wychodzenia z domu

x
Co nowego
Pierwszy dzień szkoły i pierwszy sukces

Pierwszy dzień szkoły i pierwszy sukces

Wierząc, że wspieranie młodzieży to najlepsza możliwa inwestycja, możemy z dumą przedstawić najnowszą stypendystkę GBS Banku. Jesteśmy przekonani, że w kolejnych latach będzie ich znacznie więcej.

 

Inauguracja roku szkolnego 2019/2020 w barlineckim Zespole Szkół i Placówek Oświatowych odbyła się z naszym udziałem nie bez powodu. Podczas uroczystości Pani Prezes Bożena Głogowska uhonorowała stypendium GBS Banku uczennicę kl. 4 Te Julię Falkowską, której serdecznie gratulujemy sukcesów w branży ekonomicznej w tak młodym wieku. Liczymy na dalszy rozwój i współpracę z przedsiębiorcami na najwyższym poziomie.


Ostatnio dodane
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach dla rolników.
29 - 05 - 23
Aktualności
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach...
Kwietniowa zapowiedź ministerstwa rolnictwa wchodzi w życie! Większe gospodarstwa rolne mają szansę na wyższy niskooprocentowany kredyt z dopłatą ARiMR i dłuższy okres spłaty.
Uniwersytet Trzeciego Wieku z wizytą w GBSBanku
29 - 05 - 23
Blog
Uniwersytet Trzeciego Wieku z wizytą w GBSBanku...
Kiedy seniorzy w takiej liczbie na raz odwiedzają oddział GBSBanku, to znak, że coś się dzieje. I tym razem był oczywiście ważny powód, a mianowicie – EDUKACJA. Nasi pilni studenci otrzymali...
Zmiany w Taryfie opłat i prowizji w GBSBanku
22 - 05 - 23
Aktualności
Zmiany w Taryfie opłat i prowizji w GBSBanku
Uprzejmie informujemy, że z dniem 22.05.2023 r. GBSBank wprowadza zmiany w Taryfie opłat i prowizji za czynności i usługi bankowe w walutach wymienialnych dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych.
Twój dokument traci ważność? Koniecznie zaktualizuj dane w banku!
19 - 05 - 23
Blog
Twój dokument traci ważność? Koniecznie...
Znasz to? Twój dowód osobisty traci ważność, ale nie masz czasu wyrobić nowego? A jak już go wyrobisz, to nie w głowie Ci informowanie o tym różnych instytucji? Nie ryzykuj! Zaktualizuj dane...
Dołącz do nas