x
Formularz kontaktowyx
Zamów kontaktWeź  eKredyt
bez wychodzenia z domu

x
Co nowego
Nowe produkty w sprzedaży bezpośredniej!

Nowe produkty w sprzedaży bezpośredniej!

Jak zapowiedzieliśmy w artykule „Ubezpieczenia on-line w GBS Banku” kolejne produkty ubezpieczeniowe (Auto Assistance i NNW) są już dostępne w naszej Bankowości Elektronicznej.

 

Teraz klient może kupić samodzielnie nie tylko ubezpieczenie turystyczne, ale także Auto Assistance i NNW. Trzy produkty nieprzypadkowo związane z podróżowaniem, bo przecież przed nami wyjazdy, a za chwilę ferie zimowe. Kompleksowo chronimy naszych klientów, z jednej strony proponując im ubezpieczenie podróżne chroniące wyjazdy zagraniczne, z drugiej – Auto Assistance oraz NNW przydatne, gdy przemieszczają się po Polsce własnym samochodem, albo biorą udział w wycieczkach krajowych.

 

Jak to zrobić?

  • Zaloguj się do konta w bankowości elektronicznej.
  • Wybierz kafelek „USŁUGI DODATKOWE”.
  • Podaj niezbędne dane dotyczące, skorzystaj z naszych podpowiedzi.
  • Zatwierdź polisę i opłać w bezpieczny sposób, za pomocą swojego konta.
  • Wydrukuj polisę, spakuj do walizki i jesteś gotów do drogi.

Tylko teraz możesz skorzystać ze specjalnej zniżki – wystarczy, że w pole ‘kod rabatowy’ wpiszesz ‘gbsbank’. Wysokość składki się obniży, a Ty zaoszczędzone pieniądze będziesz mógł przeznaczyć na inne przyjemności.

Ostatnio dodane
9 czerwca bankujemy online!
02 - 06 - 23
Aktualności
9 czerwca bankujemy online!
Czy wiesz, że 9 czerwca 2023 roku to idealny dzień na to, by skorzystać ze słońca… umówić się na grill ze znajomymi… pokontemplować piękno przyrody podczas letniego rodzinnego spaceru?
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie roku 2022
01 - 06 - 23
Aktualności
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie...
Za nami jedno z najważniejszych wydarzeń podsumowujących działalność GBSBanku w roku 2022! W poniedziałek 29 maja w barlineckiej Bukowej Przystani okazało się, czy ubiegły rok był dla nas pomyślny…...
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
31 - 05 - 23
Aktualności
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
Nasza aplikacja się zmienia! Od teraz jest jeszcze bardziej intuicyjna, prosta w obsłudze i wygodna. Po prostu dopracowana do perfekcji w oparciu o analizę Waszych potrzeb oraz oczekiwań. Co się zmieniło?...
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach dla rolników.
29 - 05 - 23
Aktualności
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach...
Kwietniowa zapowiedź ministerstwa rolnictwa wchodzi w życie! Większe gospodarstwa rolne mają szansę na wyższy niskooprocentowany kredyt z dopłatą ARiMR i dłuższy okres spłaty.
Dołącz do nas