x
Formularz kontaktowyx
Zamów kontaktWeź  eKredyt
bez wychodzenia z domu

x
Co nowego
Niezapominajkowa Noc Muzeów „W świecie Barlineckiej Romy”

Niezapominajkowa Noc Muzeów „W świecie Barlineckiej Romy”

Już niebawem, bo 15 maja, nadejdzie prawdziwa odwilż i przyjdzie nam spotkać się na niezwykłym wydarzeniu – z zachowaniem wszelkich reżimów sanitarnych – naturalnie. Barlinecka Noc Muzeów będzie w tym roku wyjątkowa… nie tylko dlatego, że w końcu spotkamy się ze sztuką… ale jaka to będzie sztuka!

 

Jako partnerzy wydarzenia i absolutni fani twórczości Pani Romany Kaszczyc, zachęcamy wszystkich do uczestnictwa. Czeka na Was mnóstwo atrakcji, wśród których znajdzie się między innymi kulturalny happening czy wernisaż wystawy „Twórczość Romy inspiracją dla artystów”. Będzie można zapoznać się z twórczością artystki – grafikami, ceramiką i obrazami – i wiele więcej.


Ostatnio dodane
9 czerwca bankujemy online!
02 - 06 - 23
Aktualności
9 czerwca bankujemy online!
Czy wiesz, że 9 czerwca 2023 roku to idealny dzień na to, by skorzystać ze słońca… umówić się na grill ze znajomymi… pokontemplować piękno przyrody podczas letniego rodzinnego spaceru?
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie roku 2022
01 - 06 - 23
Aktualności
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie...
Za nami jedno z najważniejszych wydarzeń podsumowujących działalność GBSBanku w roku 2022! W poniedziałek 29 maja w barlineckiej Bukowej Przystani okazało się, czy ubiegły rok był dla nas pomyślny…...
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
31 - 05 - 23
Aktualności
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
Nasza aplikacja się zmienia! Od teraz jest jeszcze bardziej intuicyjna, prosta w obsłudze i wygodna. Po prostu dopracowana do perfekcji w oparciu o analizę Waszych potrzeb oraz oczekiwań. Co się zmieniło?...
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach dla rolników.
29 - 05 - 23
Aktualności
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach...
Kwietniowa zapowiedź ministerstwa rolnictwa wchodzi w życie! Większe gospodarstwa rolne mają szansę na wyższy niskooprocentowany kredyt z dopłatą ARiMR i dłuższy okres spłaty.
Dołącz do nas