x
Formularz kontaktowyx
Zamów kontaktWeź  eKredyt
bez wychodzenia z domu

x
Co nowego
Myślami z podróżnikami – Festiwal Włóczykijki – wspieramy to!

Myślami z podróżnikami – Festiwal Włóczykijki – wspieramy to!

Od lokalnych zakamarków Puszczy Barlineckiej po himalajskie szczyty i daleką Laponię –wszędzie tam docierają ludzie, dla których podróżowanie to nie tylko chwilowa zajawka,  a prawdziwa pasja – odkrywczy i niebanalny sposób na życie. Warto ich poznać już 16-17 lutego w Barlinku!

 

Od samego początku jesteśmy z nimi i wciąż nie możemy się nadziwić, z jakim zacięciem potrafią opowiadać o szczegółach wypraw niezwyczajnych… To już IV edycja Festiwalu Podróżniczego Włóczykijki, której GBS Bank patronuje i na którą serdecznie zaprasza 16 i 17 lutego 2019 roku do Europejskiego Centrum Spotkań w Barlinku. W ciągu dwóch niezapomnianych dni na wszystkich zainteresowanych czekają hipnotyzujące prelekcje, angażujące warsztaty i wiele wydarzeń towarzyszących.

 

Będzie lokalnie…

W sobotę Wanda Nowotarska i Wojciech Grela opowiedzą o tym, jak przemierzyć Pomorze rowerem, a Grzegorz Przybylski przybliży historię zachodniopomorskich arboteów. Niedziela za to stanie pod znakiem pięknych widoków Płoni przemierzanej kajakiem przez Grzegorza Smolnika oraz szlaków kulturowych województwa Zachodniopomorskiego – z opowieści Tomasza Dudy.

 

Będzie globalnie…

W sobotę Sebastian Płaczek opowie o tajemniczej jeszcze ciągle Azji, a Michał Woroch zaprosi do wysłuchania opowieści o przemierzeniu dwóch Ameryk na wózkach. Klaudia Jadwiszczyk i Krzysztof Lewicki zdradzą szczegóły lapońskiej przygody w psim tandemie, natomiast Agnieszka Bielecka zabierze uczestników w Himalaje. W niedzielę Anna Świerczyńska pokaże nam pewien ośmiotysięcznik, Robb Maciąg pozwoli zobaczyć uśmiechnięte oczy Syrii, a Mateusz Waligóra poniesie rowerami na krańce świata.

 

Będzie naukowo…

W niedzielę Karol Wójcicki udowodni, że: „Niebo nie wszędzie i nie zawsze wygląda tak, jak do tego przywykliśmy”, a Karola Glasner przeprowadzi warsztaty z iluzji ruchu.

 

I będzie rozrywkowo!

Bo w ramach festiwalu odbędzie się również koncert zespołu BAiKA.

 

Zachęcamy do zapoznania się z pełnym programem imprezy i zapraszamy do uczestnictwa w wielkiej podróżniczej przygodzie.


Ostatnio dodane
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie roku 2022
01 - 06 - 23
Aktualności
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie...
Za nami jedno z najważniejszych wydarzeń podsumowujących działalność GBSBanku w roku 2022! W poniedziałek 29 maja w barlineckiej Bukowej Przystani okazało się, czy ubiegły rok był dla nas pomyślny…...
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
31 - 05 - 23
Aktualności
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
Nasza aplikacja się zmienia! Od teraz jest jeszcze bardziej intuicyjna, prosta w obsłudze i wygodna. Po prostu dopracowana do perfekcji w oparciu o analizę Waszych potrzeb oraz oczekiwań. Co się zmieniło?...
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach dla rolników.
29 - 05 - 23
Aktualności
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach...
Kwietniowa zapowiedź ministerstwa rolnictwa wchodzi w życie! Większe gospodarstwa rolne mają szansę na wyższy niskooprocentowany kredyt z dopłatą ARiMR i dłuższy okres spłaty.
Uniwersytet Trzeciego Wieku z wizytą w GBSBanku
29 - 05 - 23
Blog
Uniwersytet Trzeciego Wieku z wizytą w GBSBanku...
Kiedy seniorzy w takiej liczbie na raz odwiedzają oddział GBSBanku, to znak, że coś się dzieje. I tym razem był oczywiście ważny powód, a mianowicie – EDUKACJA. Nasi pilni studenci otrzymali...
Dołącz do nas