x
Formularz kontaktowyx
Zamów kontaktWeź  eKredyt
bez wychodzenia z domu

x
Co nowego
Kredyt BEZ PROWIZJI? To możliwe tylko w GBSBanku!

Kredyt BEZ PROWIZJI? To możliwe tylko w GBSBanku!

Jeśli szukacie atrakcyjnej opcji kredytowania, dobrze trafiliście! A jeśli do tego jesteście aktywnymi klientami GBSBanku, to jesteście w domu. Dla naszych bardzo dobrych Znajomych przygotowaliśmy bowiem coś naprawdę specjalnego!

 

Zerujemy prowizję od dwóch flagowych produktów z oferty GBSBanku. Ale uwaga! Czas promocji jest mocno ograniczony! Do 30 czerwca możecie liczyć na okrągłe ZERO ZŁOTYCH PROWIZJI na Mistrzowski Kredyt GotówkowyKredyt Mieszkaniowy, jeśli tylko posiadacie w GBSBanku:

  • otwarty ROR,
  • otwarte konto oszczędnościowe,
  • kartę płatniczą lub złożony wniosek o jej wydanie,
  • dostęp do bankowości internetowej e-GBS24/Aplikacji mobilnej,
  • ubezpieczenie kredytowanej nieruchomości w towarzystwie ubezpieczeniowym współpracującym z GBSBankiem (w przypadku kredytu mieszkaniowego).

Tylko tyle i aż tyle, by wziąć swój kredyt taniej.
Pamiętaj, należy spełnić wszystkie warunki, żeby móc skorzystać z promocji!

Szczegółowe informacje, w tym wyłączenia z promocji znajdują się na stronie Mistrzowskiego Kredytu Gotówkowego i Kredytu Mieszkaniowego:

 


Ostatnio dodane
Nagrody i wyróżnienia dla GBSBanku! Za wyniki i za technologie.
04 - 06 - 23
Nagrody
Nagrody i wyróżnienia dla GBSBanku! Za...
Ostatnie dni były w GBSBanku czasem bardzo dobrych wieści. Zostaliśmy docenieni przez niezależnych obserwatorów w kilku niezwykle ważnych dla nas kwestiach, które pozwalają nam coraz lepiej spełniać...
9 czerwca bankujemy online!
02 - 06 - 23
Aktualności
9 czerwca bankujemy online!
Czy wiesz, że 9 czerwca 2023 roku to idealny dzień na to, by skorzystać ze słońca… umówić się na grill ze znajomymi… pokontemplować piękno przyrody podczas letniego rodzinnego spaceru?
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie roku 2022
01 - 06 - 23
Aktualności
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie...
Za nami jedno z najważniejszych wydarzeń podsumowujących działalność GBSBanku w roku 2022! W poniedziałek 29 maja w barlineckiej Bukowej Przystani okazało się, czy ubiegły rok był dla nas pomyślny…...
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
31 - 05 - 23
Aktualności
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
Nasza aplikacja się zmienia! Od teraz jest jeszcze bardziej intuicyjna, prosta w obsłudze i wygodna. Po prostu dopracowana do perfekcji w oparciu o analizę Waszych potrzeb oraz oczekiwań. Co się zmieniło?...
Dołącz do nas