x
Formularz kontaktowyx
Zamów kontaktWeź  eKredyt
bez wychodzenia z domu

x
Co nowego
Jesteśmy więksi i silniejsi dla Ciebie

Jesteśmy więksi i silniejsi dla Ciebie

Concordia dołączyła do Grupy Generali – tę radosną informację od początku maja przekazujemy naszym klientom. Dlaczego dzielimy się tą informacją?

…bo wejście Concordii do Grupy Generali to korzyści dla klienta

Było dobrze, będzie jeszcze lepiej. Likwidacja szkód pozostanie na wysokim poziomie, nowoczesne narzędzia zaś przyśpieszą ją i ułatwią. Concordia pozostanie liderem w ubezpieczeniach agro, a dołączenie do Grupy Generali spowoduje poszerzenie oferty i podwyższenie wysokich już standardów obsługi posprzedażowej.

…bo Grupa Generali to potentat w branży ubezpieczeniowej na świecie

Obecność w ponad 50 krajach, 71 tys. pracowników i 488 mld euro aktywów w zarządzaniu – te liczby oddają wielkość i znaczenie Grupy. Takiemu partnerowi warto zaufać – zwłaszcza, gdy dodamy do tego 187 lat doświadczenia na rynku. Nasi klienci będą wiedzieć, że są w dobrych rękach.

Jak przekażemy informację?

Informację o dołączeniu do Grupy Generali będziemy przekazywać za pomocą ulotki dołączanej do pism (np. wznowieniowych). Już po „majówce” nasi klienci dowiedzą się, dlaczego dobrze być partnerem Grupy Generali i co wspólnego z Grupą miał Franz Kafka.

Ostatnio dodane
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach dla rolników.
29 - 05 - 23
Aktualności
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach...
Kwietniowa zapowiedź ministerstwa rolnictwa wchodzi w życie! Większe gospodarstwa rolne mają szansę na wyższy niskooprocentowany kredyt z dopłatą ARiMR i dłuższy okres spłaty.
Uniwersytet Trzeciego Wieku z wizytą w GBSBanku
29 - 05 - 23
Blog
Uniwersytet Trzeciego Wieku z wizytą w GBSBanku...
Kiedy seniorzy w takiej liczbie na raz odwiedzają oddział GBSBanku, to znak, że coś się dzieje. I tym razem był oczywiście ważny powód, a mianowicie – EDUKACJA. Nasi pilni studenci otrzymali...
Zmiany w Taryfie opłat i prowizji w GBSBanku
22 - 05 - 23
Aktualności
Zmiany w Taryfie opłat i prowizji w GBSBanku
Uprzejmie informujemy, że z dniem 22.05.2023 r. GBSBank wprowadza zmiany w Taryfie opłat i prowizji za czynności i usługi bankowe w walutach wymienialnych dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych.
Twój dokument traci ważność? Koniecznie zaktualizuj dane w banku!
19 - 05 - 23
Blog
Twój dokument traci ważność? Koniecznie...
Znasz to? Twój dowód osobisty traci ważność, ale nie masz czasu wyrobić nowego? A jak już go wyrobisz, to nie w głowie Ci informowanie o tym różnych instytucji? Nie ryzykuj! Zaktualizuj dane...
Dołącz do nas