x
Formularz kontaktowyx
Zamów kontaktWeź  eKredyt
bez wychodzenia z domu

x
Co nowego
Czerwiec z Bankiem Spółdzielczym  pod znakiem ekologii

Czerwiec z Bankiem Spółdzielczym pod znakiem ekologii

Z początkiem czerwca zaczynamy wielką prośrodowiskową akcję wraz z Krajowym Związkiem Banków Spółdzielczych. Walczymy o tytuł lidera eko-edukacji! Bo zależy nam na naszym i Waszym najbliższym otoczeniu.

 

Przez cały czerwiec na naszym blogu oraz w naszych mediach społecznościowych możecie śledzić fakty, newsy oraz ciekawostki dotyczące ekologii i idei zero-waste. Eko-edukacja zagości u nas jednak nie tylko w postaci wpisów, lecz również eventów on-line. Czekają na Was atrakcyjne EKOśrody z bankiem spółdzielczym, kiedy to będziemy się spotykać podczas live-ów na Facebooku KZBS.

 

Śledźcie nas uważnie, bo w tym miesiącu czekają na Was także webinary z elementami eko-wykładów na temat zrównoważonego finansowania, a także zaproszenia na warsztaty i wykłady z zakresu ekologii.  


Ostatnio dodane
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach dla rolników.
29 - 05 - 23
Aktualności
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach...
Kwietniowa zapowiedź ministerstwa rolnictwa wchodzi w życie! Większe gospodarstwa rolne mają szansę na wyższy niskooprocentowany kredyt z dopłatą ARiMR i dłuższy okres spłaty.
Uniwersytet Trzeciego Wieku z wizytą w GBSBanku
29 - 05 - 23
Blog
Uniwersytet Trzeciego Wieku z wizytą w GBSBanku...
Kiedy seniorzy w takiej liczbie na raz odwiedzają oddział GBSBanku, to znak, że coś się dzieje. I tym razem był oczywiście ważny powód, a mianowicie – EDUKACJA. Nasi pilni studenci otrzymali...
Zmiany w Taryfie opłat i prowizji w GBSBanku
22 - 05 - 23
Aktualności
Zmiany w Taryfie opłat i prowizji w GBSBanku
Uprzejmie informujemy, że z dniem 22.05.2023 r. GBSBank wprowadza zmiany w Taryfie opłat i prowizji za czynności i usługi bankowe w walutach wymienialnych dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych.
Twój dokument traci ważność? Koniecznie zaktualizuj dane w banku!
19 - 05 - 23
Blog
Twój dokument traci ważność? Koniecznie...
Znasz to? Twój dowód osobisty traci ważność, ale nie masz czasu wyrobić nowego? A jak już go wyrobisz, to nie w głowie Ci informowanie o tym różnych instytucji? Nie ryzykuj! Zaktualizuj dane...
Dołącz do nas