x
Formularz kontaktowyx
Zamów kontaktWeź  eKredyt
bez wychodzenia z domu

x
Co nowego
Concordia promuje bezpieczeństwo!

Concordia promuje bezpieczeństwo!

Cenimy kierowców, którzy dbają o siebie i swoich najbliższych. Dlatego od 1 kwietnia każdą polisę AC zakupioną na Kia i Hyundai nagradzamy 10-procentową zniżką!

Dlaczego te dwie marki?
Właściciele koreańskich marek Kia i Hyundai prowadzą zaawansowane badania nad nową, inteligentną generacją poduszek powietrznych, które mają chronić pasażerów nie tylko przy pierwszym, ale też przy kolejnym zderzeniu. Nowa technologia zrewolucjonizuje przemysł samochodowy i poprawi bezpieczeństwo na drogach, a my chcemy mieć pewność, że jesteście bezpieczni. Dlatego już dziś zapraszamy zapoznania się ze szczegółami promocji na www.concordiaubezpieczenia.pl.

 

źródło: https://kiawiarnia.pl/garaz/pierwszy-airbag-wielokrotnego-uzytku/

Ostatnio dodane
9 czerwca bankujemy online!
02 - 06 - 23
Aktualności
9 czerwca bankujemy online!
Czy wiesz, że 9 czerwca 2023 roku to idealny dzień na to, by skorzystać ze słońca… umówić się na grill ze znajomymi… pokontemplować piękno przyrody podczas letniego rodzinnego spaceru?
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie roku 2022
01 - 06 - 23
Aktualności
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie...
Za nami jedno z najważniejszych wydarzeń podsumowujących działalność GBSBanku w roku 2022! W poniedziałek 29 maja w barlineckiej Bukowej Przystani okazało się, czy ubiegły rok był dla nas pomyślny…...
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
31 - 05 - 23
Aktualności
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
Nasza aplikacja się zmienia! Od teraz jest jeszcze bardziej intuicyjna, prosta w obsłudze i wygodna. Po prostu dopracowana do perfekcji w oparciu o analizę Waszych potrzeb oraz oczekiwań. Co się zmieniło?...
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach dla rolników.
29 - 05 - 23
Aktualności
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach...
Kwietniowa zapowiedź ministerstwa rolnictwa wchodzi w życie! Większe gospodarstwa rolne mają szansę na wyższy niskooprocentowany kredyt z dopłatą ARiMR i dłuższy okres spłaty.
Dołącz do nas