x
Formularz kontaktowyx
Zamów kontaktWeź  eKredyt
bez wychodzenia z domu

x
Co nowego
Barlinek wita nową galerię. Galerii Hosso życzymy hossy

Barlinek wita nową galerię. Galerii Hosso życzymy hossy

Zarząd GBS Banku w osobie pani Bożeny Głogowskiej oraz pana Jarosława Grochowskiego miał przyjemność uczestniczyć w symbolicznym otwarciu nowego obiektu handlowego na mapie Barlinka. Dlaczego byliśmy właśnie tam? O tym w dalszej części artykułu.

 

Otwarcie Galerii Handlowej Hosso zlokalizowanej w byłej Baroli zainaugurował oficjalnie burmistrz Barlinka pan Dariusz Zieliński. W wydarzeniu uczestniczyły nie tylko władze miasta, lecz również wiceprezesi GBS Banku, którzy zapowiedzieli umiejscowienie na terenie budynku nowoczesnego bankomatu/wpłatomatu. Czym wyróżnia się tego rodzaju urządzenie? Więcej na temat recyclerów, czyli bankomatów i wpłatomatów w jednym urządzeniu, możecie przeczytać TU.

 

 

 

Ostatnio dodane
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach dla rolników.
29 - 05 - 23
Aktualności
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach...
Kwietniowa zapowiedź ministerstwa rolnictwa wchodzi w życie! Większe gospodarstwa rolne mają szansę na wyższy niskooprocentowany kredyt z dopłatą ARiMR i dłuższy okres spłaty.
Uniwersytet Trzeciego Wieku z wizytą w GBSBanku
29 - 05 - 23
Blog
Uniwersytet Trzeciego Wieku z wizytą w GBSBanku...
Kiedy seniorzy w takiej liczbie na raz odwiedzają oddział GBSBanku, to znak, że coś się dzieje. I tym razem był oczywiście ważny powód, a mianowicie – EDUKACJA. Nasi pilni studenci otrzymali...
Zmiany w Taryfie opłat i prowizji w GBSBanku
22 - 05 - 23
Aktualności
Zmiany w Taryfie opłat i prowizji w GBSBanku
Uprzejmie informujemy, że z dniem 22.05.2023 r. GBSBank wprowadza zmiany w Taryfie opłat i prowizji za czynności i usługi bankowe w walutach wymienialnych dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych.
Twój dokument traci ważność? Koniecznie zaktualizuj dane w banku!
19 - 05 - 23
Blog
Twój dokument traci ważność? Koniecznie...
Znasz to? Twój dowód osobisty traci ważność, ale nie masz czasu wyrobić nowego? A jak już go wyrobisz, to nie w głowie Ci informowanie o tym różnych instytucji? Nie ryzykuj! Zaktualizuj dane...
Dołącz do nas