x
Formularz kontaktowyx
Zamów kontaktWeź  eKredyt
bez wychodzenia z domu

x
Co nowego
Gotówkowy recycling, czyli bankomat i wpłatomat w jednym!

Gotówkowy recycling, czyli bankomat i wpłatomat w jednym!

Bankomaty z zamkniętym obiegiem gotówki trafiły do nas już jakiś czas temu po tym, jak stały się ogromnie popularne w całej Europie. Teraz z rozwiązań w nich stosowanych korzystają nie tylko duże banki komercyjne, lecz również banki spółdzielcze! Na czym polega ich innowacyjność?

 

Do obecności wpłatomatów w naszej codziennej bankowej przestrzeni zdążyliśmy się już przyzwyczaić. Wiele osób korzysta z rozwiązań pozwalających im wpłacać gotówkę na konto bankowe bez konieczności stania w kolejne do okienka w banku. Ale wpłatomat i bankomat w jednym? To usługa stosunkowo nowa, pozwalająca na wpłacanie gotówki i jej wypłacanie klientom przy użyciu tego samego urządzenia… i tej samej gotówki.

 

Co to oznacza w praktyce?

Wpłacane banknoty trafiają do specjalnego modułu sprawdzającego ich jakość i autentyczność. Jeśli zostały pozytywnie zweryfikowane, lądują w kasecie, z której są pobierane przy realizacji wypłaty.

 

Korzyści?
Przede wszystkim szybkość i wygoda związane z wpłatą i wypłatą gotówki bez konieczności stania w kolejce do okienka bankowego. A ponadto większe bezpieczeństwo dzięki wyeliminowaniu ryzyka pomyłek, jak również akceptacji fałszywych banknotów. Co więcej? Oszczędności w postaci czasu oraz pieniędzy, które zamiast zamrożenia w transporcie mogą być przez bank inwestowane z korzyścią dla klientów.

 

Serdecznie zachęcamy do korzystania z recyclerów GBS Banku wspieranych przez Planet Cash i serwisowanych przez ITCARD, a więcej na temat usługi gotówkowego recyclingu znajdziecie w artykule pt.: Recyclery jako przyszłość obsługi gotówki w oddziałach banków spółdzielczych na portalu aleBank.pl


Ostatnio dodane
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach dla rolników.
29 - 05 - 23
Aktualności
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach...
Kwietniowa zapowiedź ministerstwa rolnictwa wchodzi w życie! Większe gospodarstwa rolne mają szansę na wyższy niskooprocentowany kredyt z dopłatą ARiMR i dłuższy okres spłaty.
Uniwersytet Trzeciego Wieku z wizytą w GBSBanku
29 - 05 - 23
Blog
Uniwersytet Trzeciego Wieku z wizytą w GBSBanku...
Kiedy seniorzy w takiej liczbie na raz odwiedzają oddział GBSBanku, to znak, że coś się dzieje. I tym razem był oczywiście ważny powód, a mianowicie – EDUKACJA. Nasi pilni studenci otrzymali...
Zmiany w Taryfie opłat i prowizji w GBSBanku
22 - 05 - 23
Aktualności
Zmiany w Taryfie opłat i prowizji w GBSBanku
Uprzejmie informujemy, że z dniem 22.05.2023 r. GBSBank wprowadza zmiany w Taryfie opłat i prowizji za czynności i usługi bankowe w walutach wymienialnych dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych.
Twój dokument traci ważność? Koniecznie zaktualizuj dane w banku!
19 - 05 - 23
Blog
Twój dokument traci ważność? Koniecznie...
Znasz to? Twój dowód osobisty traci ważność, ale nie masz czasu wyrobić nowego? A jak już go wyrobisz, to nie w głowie Ci informowanie o tym różnych instytucji? Nie ryzykuj! Zaktualizuj dane...
Dołącz do nas