x
Formularz kontaktowyx
Zamów kontaktWeź  eKredyt
bez wychodzenia z domu

x
Co nowego
3 Dni na Cysterskim Szlaku Było wspaniale!

3 Dni na Cysterskim Szlaku Było wspaniale!

Spragnieni wydarzeń i bycia wśród ludzi po długiej przerwie z prawdziwą przyjemnością wzięliśmy udział w takim wydarzeniu! Trzy Dni na Cysterskim Szlaku z naszym udziałem i wsparciem to już prawdziwa tradycja.

 

Bierzwnik i tym razem nie zawiódł oczekiwań miłośników historii i naszej przewspaniałej kultury. Były pokazy walki wręcz, tańce i śpiewy, liczne stanowiska prezentujące rękodzieło, a nawet wizyta Cystersów we własnej osobie. My też dorzuciliśmy do tego święta swoją małą cegiełkę w postaci konkursu z wiedzy o GBS Banku, który poprowadził nasz nowy dyrektor Jacek Owczarek. To nietypowe powitanie regionu odbyło się w przesympatycznej asyście pracowników placówki w Bierzwniku. 

 

A jeśli jesteście ciekawi, jak było, nie zapomnijcie zajrzeć TU: https://szczecin.tvp.pl


Ostatnio dodane
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach dla rolników.
29 - 05 - 23
Aktualności
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach...
Kwietniowa zapowiedź ministerstwa rolnictwa wchodzi w życie! Większe gospodarstwa rolne mają szansę na wyższy niskooprocentowany kredyt z dopłatą ARiMR i dłuższy okres spłaty.
Uniwersytet Trzeciego Wieku z wizytą w GBSBanku
29 - 05 - 23
Blog
Uniwersytet Trzeciego Wieku z wizytą w GBSBanku...
Kiedy seniorzy w takiej liczbie na raz odwiedzają oddział GBSBanku, to znak, że coś się dzieje. I tym razem był oczywiście ważny powód, a mianowicie – EDUKACJA. Nasi pilni studenci otrzymali...
Zmiany w Taryfie opłat i prowizji w GBSBanku
22 - 05 - 23
Aktualności
Zmiany w Taryfie opłat i prowizji w GBSBanku
Uprzejmie informujemy, że z dniem 22.05.2023 r. GBSBank wprowadza zmiany w Taryfie opłat i prowizji za czynności i usługi bankowe w walutach wymienialnych dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych.
Twój dokument traci ważność? Koniecznie zaktualizuj dane w banku!
19 - 05 - 23
Blog
Twój dokument traci ważność? Koniecznie...
Znasz to? Twój dowód osobisty traci ważność, ale nie masz czasu wyrobić nowego? A jak już go wyrobisz, to nie w głowie Ci informowanie o tym różnych instytucji? Nie ryzykuj! Zaktualizuj dane...
Dołącz do nas