x
Formularz kontaktowyx
Zamów kontaktWeź  eKredyt
bez wychodzenia z domu

x
Wybierz kredyt i pożyczkę
Życie zaskakuje? Nie pozwól, by zaskoczyły Cię nieprzewidziane wydatki! Bo w życiu i w finansach warto myśleć pragmatycznie i mieć wsparcie na wyciągnięcie ręki.
eKredyt dostępny w bankowości elektronicznej GBSBanku to konkretna oferta!
Wymień stary piec i skorzystaj z dotacji!
Wymień kopciucha na nowe, ekologiczne źródło ciepła i skorzystaj z dotacji! Przy okazji możesz też przeprowadzić dodatkowe prace uszczelniające okna i drzwi.
Z dopłatami z Rządowego Funduszu Mieszkaniowego
Atrakcyjna forma kredytowania Twojego pierwszego M. Sfinansuj je z programem „Moje pierwsze mieszkanie”
Marzysz o własnym kącie? Wiemy, jak ważne dla rodziny jest posiadanie swojego upragnionego M. Przyjdź do nas, obiecujemy, że potraktujemy Cię wyjątkowo.
Dołącz do znajomych!
Prawdziwa gwiazda wśród kredytów! Szybki, jak Bartek Zmarzlik na swoim motorze!
Kredyt gotówkowy na cele ekologiczne i nie tylko...
Masz konto osobiste w GBS Banku? Tylko mały krok dzieli Cię od pozyskania limitu kredytowego. Możesz z niego skorzystać, gdy spiętrzą się wydatki, a spłacić, gdy zaspokoisz swoje potrzeby.
Sprawdź, to bardzo proste!
Korzystna pożyczka z przeznaczeniem na dowolny cel. Dzięki naszej ofercie z powodzeniem zrealizujesz swoje plany i zamierzenia. To atrakcyjny sposób na zdobycie dodatkowych środków finansowych.
Gwarantuje Ci to Bank z ludzką twarzą.
Jeśli masz w naszym Banku kredyt hipoteczny i znalazłeś się w trudnej sytuacji finansowej, możesz złożyć wniosek o udzielenie wsparcia z Funduszu Wsparcia Kredytobiorców.
Dołącz do nas
Facebook
Linkedin
Instagram