x
Formularz kontaktowyx
Zamów kontaktWeź  eKredyt
bez wychodzenia z domu

x
Co nowego
Zrealizuj bon turystyczny z usługą mojeID

Zrealizuj bon turystyczny z usługą mojeID

Bon Turystyczny to jedno z narzędzi mających na celu wspieranie społeczeństwa, a przede wszystkim branży hotelarskiej i gastronomicznej oraz rodzin w obliczu epidemii COVID-19. To dopłata do wypoczynku, z której może skorzystać wielu z nas, a którą możecie pozyskać za pośrednictwem GBS Banku.

 

Bon turystyczny to obecnie jednorazowo 500 zł na każde dziecko do 18 r.ż. oraz jedno dodatkowe świadczenie w formie uzupełnienia bonu, w wysokości 500 zł dla dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności. Jak czytamy na stronach rządowych, za pomocą bonu możecie dokonywać płatności za usługi hotelarskie czy imprezy turystyczne, które będą mieć miejsce w najbliższym czasie po zniesieniu obostrzeń. Ważny do końca 2022 roku bon może posłużyć do opłacenia między innymi:

  • Pobytu w hotelu lub pensjonacie, czy gospodarstwie agroturystycznym
  • Pobytu na kolonii lub obozie harcerskim, czy obozie sportowym bądź rekreacyjnym

Bon przeznaczony jest dla rodzin z co najmniej jednym dzieckiem i przysługuje niezależnie od poziomu osiąganych dochodów.

 

Żeby skorzystać z bonu turystycznego, wystarczy aktywować usługę mojeID i za jej pośrednictwem złożyć wniosek. Katalog bazy turystycznej, która pozwala na skorzystanie z bonu znajdziecie z kolei na: https://bonturystyczny.polska.travel/lista-podmiotow.

 


 

Ostatnio dodane
Nagrody i wyróżnienia dla GBSBanku! Za wyniki i za technologie.
04 - 06 - 23
Nagrody
Nagrody i wyróżnienia dla GBSBanku! Za...
Ostatnie dni były w GBSBanku czasem bardzo dobrych wieści. Zostaliśmy docenieni przez niezależnych obserwatorów w kilku niezwykle ważnych dla nas kwestiach, które pozwalają nam coraz lepiej spełniać...
9 czerwca bankujemy online!
02 - 06 - 23
Aktualności
9 czerwca bankujemy online!
Czy wiesz, że 9 czerwca 2023 roku to idealny dzień na to, by skorzystać ze słońca… umówić się na grill ze znajomymi… pokontemplować piękno przyrody podczas letniego rodzinnego spaceru?
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie roku 2022
01 - 06 - 23
Aktualności
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie...
Za nami jedno z najważniejszych wydarzeń podsumowujących działalność GBSBanku w roku 2022! W poniedziałek 29 maja w barlineckiej Bukowej Przystani okazało się, czy ubiegły rok był dla nas pomyślny…...
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
31 - 05 - 23
Aktualności
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
Nasza aplikacja się zmienia! Od teraz jest jeszcze bardziej intuicyjna, prosta w obsłudze i wygodna. Po prostu dopracowana do perfekcji w oparciu o analizę Waszych potrzeb oraz oczekiwań. Co się zmieniło?...
Dołącz do nas