x
Formularz kontaktowyx
Zamów kontaktWeź  eKredyt
bez wychodzenia z domu

x
Co nowego
Zrealizuj bon turystyczny z usługą mojeID

Zrealizuj bon turystyczny z usługą mojeID

Bon Turystyczny to jedno z narzędzi mających na celu wspieranie społeczeństwa, a przede wszystkim branży hotelarskiej i gastronomicznej oraz rodzin w obliczu epidemii COVID-19. To dopłata do wypoczynku, z której może skorzystać wielu z nas, a którą możecie pozyskać za pośrednictwem GBS Banku.

 

Bon turystyczny to obecnie jednorazowo 500 zł na każde dziecko do 18 r.ż. oraz jedno dodatkowe świadczenie w formie uzupełnienia bonu, w wysokości 500 zł dla dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności. Jak czytamy na stronach rządowych, za pomocą bonu możecie dokonywać płatności za usługi hotelarskie czy imprezy turystyczne, które będą mieć miejsce w najbliższym czasie po zniesieniu obostrzeń. Ważny do końca 2022 roku bon może posłużyć do opłacenia między innymi:

  • Pobytu w hotelu lub pensjonacie, czy gospodarstwie agroturystycznym
  • Pobytu na kolonii lub obozie harcerskim, czy obozie sportowym bądź rekreacyjnym

Bon przeznaczony jest dla rodzin z co najmniej jednym dzieckiem i przysługuje niezależnie od poziomu osiąganych dochodów.

 

Żeby skorzystać z bonu turystycznego, wystarczy aktywować usługę mojeID i za jej pośrednictwem złożyć wniosek. Katalog bazy turystycznej, która pozwala na skorzystanie z bonu znajdziecie z kolei na: https://bonturystyczny.polska.travel/lista-podmiotow.

 


 

Ostatnio dodane
Kredyt preferencyjny na skup produktów – linia S.
22 - 09 - 23
Aktualności
Kredyt preferencyjny na skup produktów –...
informujemy, że dokonaliśmy zmiany w „Tabeli oprocentowania produktów bankowych dla klientów instytucjonalnych w GBSBanku” oraz w „Taryfie opłat i prowizji za czynności i usługi bankowe w...
Twoja opinia jest dla nas ważna!
20 - 09 - 23
Aktualności
Twoja opinia jest dla nas ważna!
Dlatego ruszamy z nową ankietą dotyczącą oceny satysfakcji klientów naszego banku.
Bezpieczny dom? Na maksa! Z ubezpieczeniem Dom Max od Interrisk
20 - 09 - 23
Promocje i akcje marketingowe
Bezpieczny dom? Na maksa! Z ubezpieczeniem...
Interrisk podkręca swoje ubezpieczenia domów i mieszkań, dzięki czemu Wasze wymarzone M może być jeszcze lepszym miejscem do życia. Co się zmieniło? Czytaj dalej!
Spotkanie Tytanów Biznesu. GBSBank partnerem wydarzenia w Dębnie
18 - 09 - 23
Blog
Spotkanie Tytanów Biznesu. GBSBank partnerem...
Oddział Północnej Izby Gospodarczej w Dębnie 23 września 2023 roku planuje organizację uroczystej Gali Dębieńskich Tytanów Biznesu – wraz z nimi wyróżniamy najlepszych!
Dołącz do nas
Facebook
Linkedin
Instagram