x
Formularz kontaktowyx
Zamów kontaktWeź  eKredyt
bez wychodzenia z domu

x
Co nowego
Znamy Lubuskich Liderów Biznesu

Znamy Lubuskich Liderów Biznesu

Już po raz dziewiąty poznaliśmy Lubuskich Liderów Biznesu. Konkurs organizowany przez Gazetę Lubuską i Zachodnią Izbę Przemysłowo-Handlową, pod patronatem marszałek Elżbiety Anny Polak, wyłania najlepsze firmy w regionie, w wielu kategoriach. 

 

W uroczystej gali, która odbyła się w żagańskim pałacu, uczestniczyło - oprócz laureatów - wielu znakomitych gości. Udział wzięli m.in. minister rodziny, pracy i polityki społecznej Elżbieta Rafalska, senator Władysław Komarnicki, wiceprzewodniczący sejmiku woj. lubuskiego Mirosław Marcinkiewicz, burmistrz Żagania Daniel Marchewka, Grzegorz Widenka prezes lubuskiego oddziału spółki Polskapresse (wydawcy "Gazety Lubuskiej"), wielu samorządowców, przedsiębiorców, a także przedstawicieli nauki, mediów i biznesu.

 

W 2017 roku o tytuł Lubuskiego Lidera Biznesu ubiegało się 71 przedsiębiorstw. Do II etapu konkursu zakwalifikowało się 70 firm. Wśród wyróżnionych przedsiębiorstw po raz kolejny znalazł się GBS Bank.

Ostatnio dodane
9 czerwca bankujemy online!
02 - 06 - 23
Aktualności
9 czerwca bankujemy online!
Czy wiesz, że 9 czerwca 2023 roku to idealny dzień na to, by skorzystać ze słońca… umówić się na grill ze znajomymi… pokontemplować piękno przyrody podczas letniego rodzinnego spaceru?
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie roku 2022
01 - 06 - 23
Aktualności
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie...
Za nami jedno z najważniejszych wydarzeń podsumowujących działalność GBSBanku w roku 2022! W poniedziałek 29 maja w barlineckiej Bukowej Przystani okazało się, czy ubiegły rok był dla nas pomyślny…...
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
31 - 05 - 23
Aktualności
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
Nasza aplikacja się zmienia! Od teraz jest jeszcze bardziej intuicyjna, prosta w obsłudze i wygodna. Po prostu dopracowana do perfekcji w oparciu o analizę Waszych potrzeb oraz oczekiwań. Co się zmieniło?...
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach dla rolników.
29 - 05 - 23
Aktualności
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach...
Kwietniowa zapowiedź ministerstwa rolnictwa wchodzi w życie! Większe gospodarstwa rolne mają szansę na wyższy niskooprocentowany kredyt z dopłatą ARiMR i dłuższy okres spłaty.
Dołącz do nas