x
Formularz kontaktowyx
Zamów kontaktWeź  eKredyt
bez wychodzenia z domu

x
Co nowego
Znajomy Bank Radzi. Nie taki wpłatomat straszny!

Znajomy Bank Radzi. Nie taki wpłatomat straszny!

Dysponujesz gotówką? Chcesz szybko i bezpiecznie wpłacić ją na swoje konto? Nic prostszego, skorzystaj z wpłatomatu Planet Cash. Sprawdź, jak to działa!


Wpłatomat to oczywiście urządzenie, za pomocą którego wpłacisz pieniądze na konto o każdej porze dnia i nocy bez konieczności stania w kolejce do kasy ani oczekiwania na otwarcie placówki banku. Jeśli korzystasz z bankomatu, to korzystanie z wpłatomatu nie powinno sprawić Ci kłopotów.

 

Czego potrzebujesz, by skorzystać z wpłatomatu?

Do skorzystania z wpłatomatu wystarczy być posiadaczem aktywnego rachunku osobistego w GBSBanku, a także mieć przy sobie kartę płatniczą lub telefon.

 

Jak przygotować banknoty do wpłatomatu?

Jeśli chcesz wpłacić określoną kwotę, zacznij od przeliczenia banknotów. Upewnij się, że pamiętasz, jaką kwotę przelewasz na konto, ponieważ system poprosi Cię o jej potwierdzenie.

 

Pamiętaj, że wpłatomat nie przyjmie od Ciebie banknotów pogniecionych lub zniszczonych, nie odbierze ponadto banknotów spiętych gumką albo spinaczem.

Wpłatomaty nie przyjmują bilonu, dlatego przygotuj odliczoną kwotę w banknotach 10 zł, 20 zł, 50 zł, 100 zł albo 200 zł.

 

Nie musisz układać banknotów nominałami, urządzenie samo je rozpozna. Pamiętaj jednak, by na raz nie podawać do podajnika więcej niż 100 banknotów. Nie wciskaj też ich na siłę do urządzenia, ponieważ możesz w ten sposób spowodować awarię.

 

Jak wpłacić banknoty do wpłatomatu?

Wystarczy, że włożysz kartę debetową do wpłatomatu, potwierdzając numer karty i konta. Następnie wsuń porcję gotówki do podajnika, a wpłatomat sam wykryje banknoty, wciągnie je do środka i zamknie przesłonę. Wpłatomat zwróci Ci banknot, jeśli będzie on uszkodzony.

 

Na ekranie wpłatomatu pojawi się informacja o liczbie i nominale przyjętych banknotów – potwierdź wskazaną kwotę lub dodaj kolejne pliki banknotów. Po zakończeniu operacji wpłatomat wydrukuje Twoje potwierdzenie transakcji, a wpłacona kwota jest od razu dostępna na koncie.

Na koniec odbierz kartę płatniczą z urządzenia.

 

Jak wpłacić pieniądze we wpłatomacie?

 

 


Ostatnio dodane
9 czerwca bankujemy online!
02 - 06 - 23
Aktualności
9 czerwca bankujemy online!
Czy wiesz, że 9 czerwca 2023 roku to idealny dzień na to, by skorzystać ze słońca… umówić się na grill ze znajomymi… pokontemplować piękno przyrody podczas letniego rodzinnego spaceru?
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie roku 2022
01 - 06 - 23
Aktualności
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie...
Za nami jedno z najważniejszych wydarzeń podsumowujących działalność GBSBanku w roku 2022! W poniedziałek 29 maja w barlineckiej Bukowej Przystani okazało się, czy ubiegły rok był dla nas pomyślny…...
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
31 - 05 - 23
Aktualności
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
Nasza aplikacja się zmienia! Od teraz jest jeszcze bardziej intuicyjna, prosta w obsłudze i wygodna. Po prostu dopracowana do perfekcji w oparciu o analizę Waszych potrzeb oraz oczekiwań. Co się zmieniło?...
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach dla rolników.
29 - 05 - 23
Aktualności
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach...
Kwietniowa zapowiedź ministerstwa rolnictwa wchodzi w życie! Większe gospodarstwa rolne mają szansę na wyższy niskooprocentowany kredyt z dopłatą ARiMR i dłuższy okres spłaty.
Dołącz do nas