x
Formularz kontaktowyx
Zamów kontaktWeź  eKredyt
bez wychodzenia z domu

x
Co nowego
Zmieniamy się dla Was!

Zmieniamy się dla Was!

Już 5 lutego 2021 roku ruszają w naszej barlineckiej placówce prace remontowe, które potrwają do końca marca. Dzięki temu Wasza ulubiona placówka nabierze zupełnie nowego blasku – będzie nowocześniej, milej dla oka, a przede wszystkim o wiele wygodniej.

 

Już nie możemy się doczekać :) a tymczasem, dla większej wygody obsługi w czasie prowadzonych prac, zapraszamy Was do punktu obsługi klienta na parterze. Tych którym najbliżej, zachęcamy także do korzystania z Punktu Obsługi Klienta przy ul. Kombatantów 4, tam załatwicie wszelkie sprawy w godzinach 8.00-17.00. Tradycyjnie też polecamy nasze kanały komunikacji zdalnej – od przelewów ekspresowych, po zamawianie kontaktu z doradcami on-line. I oczywiście do zobaczenia za dwa miesiące w odnowionym, pięknym oddziale GBS Banku!


Ostatnio dodane
9 czerwca bankujemy online!
02 - 06 - 23
Aktualności
9 czerwca bankujemy online!
Czy wiesz, że 9 czerwca 2023 roku to idealny dzień na to, by skorzystać ze słońca… umówić się na grill ze znajomymi… pokontemplować piękno przyrody podczas letniego rodzinnego spaceru?
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie roku 2022
01 - 06 - 23
Aktualności
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie...
Za nami jedno z najważniejszych wydarzeń podsumowujących działalność GBSBanku w roku 2022! W poniedziałek 29 maja w barlineckiej Bukowej Przystani okazało się, czy ubiegły rok był dla nas pomyślny…...
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
31 - 05 - 23
Aktualności
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
Nasza aplikacja się zmienia! Od teraz jest jeszcze bardziej intuicyjna, prosta w obsłudze i wygodna. Po prostu dopracowana do perfekcji w oparciu o analizę Waszych potrzeb oraz oczekiwań. Co się zmieniło?...
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach dla rolników.
29 - 05 - 23
Aktualności
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach...
Kwietniowa zapowiedź ministerstwa rolnictwa wchodzi w życie! Większe gospodarstwa rolne mają szansę na wyższy niskooprocentowany kredyt z dopłatą ARiMR i dłuższy okres spłaty.
Dołącz do nas