x
Formularz kontaktowyx
Zamów kontaktWeź  eKredyt
bez wychodzenia z domu

x
Co nowego
Złota Barlinecka Gęsiarka. Specjalne wyróżnienie dla GBSBanku

Złota Barlinecka Gęsiarka. Specjalne wyróżnienie dla GBSBanku

W tym roku podczas 27. Gali wręczenia „Złotych Barlineckich Gęsiarek” 2022, GBSBank został uhonorowany tym pięknym wyróżnieniem. Dziękujemy!

 

08 lutego 2023 roku w Barlineckim Ośrodku Kultury odbyła się uroczysta gala wręczenia „Złotych Barlineckich  Gęsiarek”. Gospodarzem Gali był Burmistrz Barlinka Dariusz Zieliński, a podczas wydarzenia przyznano tytuł ambasadora Barlinka, Dyplom Złotej Gęsiarki i trzy nagrody główne, w tym jedną dla nas wyjątkową – za 75 lat działalności w strukturach systemu bankowości spółdzielczej.

 

Złote Gęsiarki to prestiżowe wyróżnienie dla osób i instytucji oraz firm mających szczególne zasługi dla mieszkańców miasta i gminy Barlinek. Jesteśmy dumni z tego, że GBSBank znalazł się w gronie wyróżnionych i że godnie reprezentuje wśród banków spółdzielczych miasto, z którego się wywodzi.

 


Ostatnio dodane
9 czerwca bankujemy online!
02 - 06 - 23
Aktualności
9 czerwca bankujemy online!
Czy wiesz, że 9 czerwca 2023 roku to idealny dzień na to, by skorzystać ze słońca… umówić się na grill ze znajomymi… pokontemplować piękno przyrody podczas letniego rodzinnego spaceru?
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie roku 2022
01 - 06 - 23
Aktualności
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie...
Za nami jedno z najważniejszych wydarzeń podsumowujących działalność GBSBanku w roku 2022! W poniedziałek 29 maja w barlineckiej Bukowej Przystani okazało się, czy ubiegły rok był dla nas pomyślny…...
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
31 - 05 - 23
Aktualności
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
Nasza aplikacja się zmienia! Od teraz jest jeszcze bardziej intuicyjna, prosta w obsłudze i wygodna. Po prostu dopracowana do perfekcji w oparciu o analizę Waszych potrzeb oraz oczekiwań. Co się zmieniło?...
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach dla rolników.
29 - 05 - 23
Aktualności
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach...
Kwietniowa zapowiedź ministerstwa rolnictwa wchodzi w życie! Większe gospodarstwa rolne mają szansę na wyższy niskooprocentowany kredyt z dopłatą ARiMR i dłuższy okres spłaty.
Dołącz do nas