x
Formularz kontaktowyx
Zamów kontaktWeź  eKredyt
bez wychodzenia z domu

x
Co nowego
ZKS Stilon Gorzów dołącza do drużyny GBS Banku!

ZKS Stilon Gorzów dołącza do drużyny GBS Banku!

Stilonowcy… niebiesko-biali… albo jak kto woli Duma Gorzowa… to tylko kilka z wielu przydomków Klubu Sportowego Stilon Gorzów, który rozgrywa mecze na stadionie OSiR w Gorzowie Wielkopolskim. Niebawem przy ul. Olimpijskiej będzie można dostrzec również barwy GBS Banku. Dlaczego? O tym w dalszej części artykułu.

 

Nie od dziś wiadomo, że w Gospodarczym Banku Spółdzielczym w Barlinku żywo interesujemy się lokalnymi klubami sportowymi, które nierzadko, podobnie jak Stilon są miejscem spotkań treningowych dla zawodników w każdym wieku. Chcemy przyczyniać się poprzez sponsoring drużyn sportowych do rozwijania sportowych pasji również wśród najmłodszych. Jesteśmy przekonani, że życzliwe wsparcie nasze i środowiska kibiców przyczyni się do coraz większych sukcesów zespołu na szczeblu centralnym.

 

Jeśli chcecie zostać członkami społeczności Stilonu Gorzów,

Zajrzyjcie tu: https://stilon.gorzow.pl


Ostatnio dodane
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach dla rolników.
29 - 05 - 23
Aktualności
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach...
Kwietniowa zapowiedź ministerstwa rolnictwa wchodzi w życie! Większe gospodarstwa rolne mają szansę na wyższy niskooprocentowany kredyt z dopłatą ARiMR i dłuższy okres spłaty.
Uniwersytet Trzeciego Wieku z wizytą w GBSBanku
29 - 05 - 23
Blog
Uniwersytet Trzeciego Wieku z wizytą w GBSBanku...
Kiedy seniorzy w takiej liczbie na raz odwiedzają oddział GBSBanku, to znak, że coś się dzieje. I tym razem był oczywiście ważny powód, a mianowicie – EDUKACJA. Nasi pilni studenci otrzymali...
Zmiany w Taryfie opłat i prowizji w GBSBanku
22 - 05 - 23
Aktualności
Zmiany w Taryfie opłat i prowizji w GBSBanku
Uprzejmie informujemy, że z dniem 22.05.2023 r. GBSBank wprowadza zmiany w Taryfie opłat i prowizji za czynności i usługi bankowe w walutach wymienialnych dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych.
Twój dokument traci ważność? Koniecznie zaktualizuj dane w banku!
19 - 05 - 23
Blog
Twój dokument traci ważność? Koniecznie...
Znasz to? Twój dowód osobisty traci ważność, ale nie masz czasu wyrobić nowego? A jak już go wyrobisz, to nie w głowie Ci informowanie o tym różnych instytucji? Nie ryzykuj! Zaktualizuj dane...
Dołącz do nas