x
Formularz kontaktowyx
Zamów kontaktWeź  eKredyt
bez wychodzenia z domu

x
Co nowego
ZIPH i GBSBank. Dwa święta – jedno wydarzenie!

ZIPH i GBSBank. Dwa święta – jedno wydarzenie!

Zachodnia Izba Przemysłowo-Handlowa i Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Barlinku – dwa święta… jedno wydarzenie! W tym roku gala Lubuski Lider Biznesu połączona została z obchodami 75-lecia GBSBanku. To niezwykłe wydarzenie odbyło się 12 września w Filharmonii Gorzowskiej.

 

W tegorocznej Gali udział wzięło niespełna 500 osób. Wśród gości specjalnych eventu znaleźli się nasi Klienci, nowi i wieloletni partnerzy biznesowi, przedstawiciele zaprzyjaźnionych banków, reprezentanci Systemu Ochrony Zrzeszenia, jak również partnerzy ubezpieczeniowi z Interrisk i Generali.

 

Zachodnia Izba Przemysłowo-Handlowa i GBSBank zostały odznaczone w trakcie wydarzenia Honorową Złotą Odznaką Krajowej Izby Gospodarczej za wkład w rozwój samorządu gospodarczego w Polsce; a nagrody specjalne wręczono – jak co roku – Lubuskim Liderom Biznesu; Liderom Innowacji, Debiutantom oraz Społecznie Odpowiedzialnym.

 

 

 

W trakcie gali poznaliśmy tegorocznych Lubuskich Liderów Biznesu, a także wręczyliśmy nasze indywidualne wyróżnienie – Firma na Medal. Nagrody naszym partnerom wręczył Prezes Grzegorz Flanz w trzech kategoriach: 1) najlepsze przedsiębiorstwo; 2) najlepszy przedsiębiorca indywidualny, 3) najlepszy rolnik indywidualny.

 

Trzy pierwsze miejsca zajęli:

  • Firma CODEX z siedzibą w Krzeszycach
  • Firma budowlana PPUH WIMAR z siedzibą w Słubicach
  • I Gospodarstwo Ogrodnicze Pana Macieja Mularskiego z Różanek

Gratulujemy i dziękujemy, że od tylu lat obdarzacie nas swoim zaufaniem!

 

Sprawdź, kto został Lubuskim Liderem Biznesu:

https://www.ziph.pl/pl/artykul/895/poznalismy-lubuskich-liderow-biznesu-2022.html

Ostatnio dodane
9 czerwca bankujemy online!
02 - 06 - 23
Aktualności
9 czerwca bankujemy online!
Czy wiesz, że 9 czerwca 2023 roku to idealny dzień na to, by skorzystać ze słońca… umówić się na grill ze znajomymi… pokontemplować piękno przyrody podczas letniego rodzinnego spaceru?
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie roku 2022
01 - 06 - 23
Aktualności
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie...
Za nami jedno z najważniejszych wydarzeń podsumowujących działalność GBSBanku w roku 2022! W poniedziałek 29 maja w barlineckiej Bukowej Przystani okazało się, czy ubiegły rok był dla nas pomyślny…...
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
31 - 05 - 23
Aktualności
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
Nasza aplikacja się zmienia! Od teraz jest jeszcze bardziej intuicyjna, prosta w obsłudze i wygodna. Po prostu dopracowana do perfekcji w oparciu o analizę Waszych potrzeb oraz oczekiwań. Co się zmieniło?...
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach dla rolników.
29 - 05 - 23
Aktualności
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach...
Kwietniowa zapowiedź ministerstwa rolnictwa wchodzi w życie! Większe gospodarstwa rolne mają szansę na wyższy niskooprocentowany kredyt z dopłatą ARiMR i dłuższy okres spłaty.
Dołącz do nas