x
Formularz kontaktowyx
Zamów kontaktWeź  eKredyt
bez wychodzenia z domu

x
Co nowego
Zamykamy

Zamykamy "Czerwiec z bankiem spółdzielczym" i zachęcamy do lektury e-booka!

Koniec „Czerwca z Bankiem Spółdzielczym” to świetna okazja do podsumowań. Jednym z nich jest publikacja pt. „Banki spółdzielcze odpowiedzialne społecznie”, która powstała nie tylko z udziałem uznanych ekspertów czy prezesów banków spółdzielczych, lecz również z udziałem naszych klientów.

 

Podczas tegorocznej edycji Święta Spółdzielczości Bankowej wiele mówiliśmy na temat programów pomocowych dedykowanych MŚP. Poruszaliśmy problemy z zakresu edukacji ekologicznej, a także wsparcia finansowego ekologicznych biznesów. Skupialiśmy się również na edukacji bankowej seniorów, w tym na świadomym korzystaniu z produktów bankowych on-line oraz cyberbezpieczeństwie. Wszystkie te kwestie znajdziecie oczywiście w ogólnodostępnym e-booku, gdzie zawarto wiele wypowiedzi ekspertów i mnóstwo przydatnej wiedzy, którą WARTO MIEĆ!

 

W publikacji znajdziecie również wywiad z Panem Robertem Iwaszko z przedsiębiorstwa Eco Invest, który podzielił się swoim doświadczeniem we współpracy z naszym bankiem. Serdecznie zapraszamy do lektury!


Ostatnio dodane
9 czerwca bankujemy online!
02 - 06 - 23
Aktualności
9 czerwca bankujemy online!
Czy wiesz, że 9 czerwca 2023 roku to idealny dzień na to, by skorzystać ze słońca… umówić się na grill ze znajomymi… pokontemplować piękno przyrody podczas letniego rodzinnego spaceru?
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie roku 2022
01 - 06 - 23
Aktualności
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie...
Za nami jedno z najważniejszych wydarzeń podsumowujących działalność GBSBanku w roku 2022! W poniedziałek 29 maja w barlineckiej Bukowej Przystani okazało się, czy ubiegły rok był dla nas pomyślny…...
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
31 - 05 - 23
Aktualności
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
Nasza aplikacja się zmienia! Od teraz jest jeszcze bardziej intuicyjna, prosta w obsłudze i wygodna. Po prostu dopracowana do perfekcji w oparciu o analizę Waszych potrzeb oraz oczekiwań. Co się zmieniło?...
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach dla rolników.
29 - 05 - 23
Aktualności
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach...
Kwietniowa zapowiedź ministerstwa rolnictwa wchodzi w życie! Większe gospodarstwa rolne mają szansę na wyższy niskooprocentowany kredyt z dopłatą ARiMR i dłuższy okres spłaty.
Dołącz do nas