x
Formularz kontaktowyx
Zamów kontaktWeź  eKredyt
bez wychodzenia z domu

x
Co nowego
Zadbajmy o potrzeby Seniorów, nauczmy ich korzystać z bankowości elektronicznej oraz przekonajmy do płatności mobilnych.

Zadbajmy o potrzeby Seniorów, nauczmy ich korzystać z bankowości elektronicznej oraz przekonajmy do płatności mobilnych.

Dla wielu z nich cotygodniowa wizyta w banku u ulubionej pani stała się swoistym rytuałem. A przystawienie stempla na formularzu opłaty za prąd to jedyny dowód na to, że rachunek został opłacony. Ale przecież czasy się zmieniają! A my, młodzi potrafimy bez wychodzenia z domu załatwić dosłownie wszystko. Podzielmy się naszą wiedzą i umiejętnościami z tymi, którzy nie poproszą o pomoc ale chętnie z niej skorzystają…...

 

Dojrzali i bogatsi w doświadczenie życiowe seniorzy z którego czerpiemy często garściami też mogliby bez wychodzenia z domu (zwłaszcza w czasach COVID-19) płacić rachunki, robić zakupy i korzystać z Internetu. Odwdzięczmy im się i  dajmy im w zamian nasze umiejętności poruszania się w świecie technologii. Nauczmy ich, korzystać z bankowości  elektronicznej, gdzie bez problemu sprawdzą saldo konta, zapłacą rachunki czy doładują telefon. Bo bankowanie on-line naprawdę jest łatwe i proste. Przekonajcie ich, że mogą #zostaćwdomu i dbać o finanse.

 

Co jeszcze można zrobić dzięki bankowości elektronicznej? Sprawdź to! Kliknij tutaj.

 

A jeśli już znajomi Seniorzy wyjdą na zakupy niech wiedzą, że płatności telefonem z aplikacją BS Pay to sama przyjemność, a sama transakcja  jest szybsza niż wyciągnięcie portfela z kieszeni.

 

Nie wiesz jak to zrobić? Sprawdź, jakie to proste! Kliknij tutaj.

 

My oferujemy wsparcie i wiedzę, a Wy dzieci, wnuki, sąsiedzi podzielcie się tym z najbliższymi, do których my nie zdołamy dotrzeć. A jeśli ktoś z Dziadków nie ma jeszcze dostępu do konta internetowego? Nic straconego…  wystarczy zadzwonić do naszej placówki lub skontaktować się z nami za pomocą formularza www, tą drogą szybko załatwimy wszystkie formalności.

 

Każda inicjatywa zmierzająca do ochrony naszych Seniorów jest cenna. Dlatego dbajmy o siebie i bliskich korzystając z tego co daje nam bankowość on-line,  abyśmy wszyscy mogli #zostaćwdomu.


Ostatnio dodane
9 czerwca bankujemy online!
02 - 06 - 23
Aktualności
9 czerwca bankujemy online!
Czy wiesz, że 9 czerwca 2023 roku to idealny dzień na to, by skorzystać ze słońca… umówić się na grill ze znajomymi… pokontemplować piękno przyrody podczas letniego rodzinnego spaceru?
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie roku 2022
01 - 06 - 23
Aktualności
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie...
Za nami jedno z najważniejszych wydarzeń podsumowujących działalność GBSBanku w roku 2022! W poniedziałek 29 maja w barlineckiej Bukowej Przystani okazało się, czy ubiegły rok był dla nas pomyślny…...
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
31 - 05 - 23
Aktualności
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
Nasza aplikacja się zmienia! Od teraz jest jeszcze bardziej intuicyjna, prosta w obsłudze i wygodna. Po prostu dopracowana do perfekcji w oparciu o analizę Waszych potrzeb oraz oczekiwań. Co się zmieniło?...
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach dla rolników.
29 - 05 - 23
Aktualności
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach...
Kwietniowa zapowiedź ministerstwa rolnictwa wchodzi w życie! Większe gospodarstwa rolne mają szansę na wyższy niskooprocentowany kredyt z dopłatą ARiMR i dłuższy okres spłaty.
Dołącz do nas