x
Formularz kontaktowyx
Zamów kontaktWeź  eKredyt
bez wychodzenia z domu

x
Co nowego
Zabiegane wakacje? Tylko nad jeziorem Nierzym!

Zabiegane wakacje? Tylko nad jeziorem Nierzym!

Dlaczego właśnie tam? Bo to właśnie nad jeziorem Nierzym odbył się dziesiąty – jubileuszowy Bieg Trzech Jezior – zorganizowany wspólnymi siłami przez Nadleśnictwo Kłodawa, miasto Gorzów Wielkopolski, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gorzowie Wielkopolskim oraz Gminę Kłodawa. Byliśmy tam i my – co prawda nie w roli organizatora, ale w zaszczytnej funkcji sponsora!

 

Bieg Trzech Jezior to wspaniała okazja, by rozruszać swoje ciało w czasie leniwych wakacji i zrobić to w niezwykłych okolicznościach przyrody. W rywalizacji uczestniczyło wielu mieszkańców Gorzowa oraz Kłodawy, a bieg ukończyło aż 182 najwytrwalszych uczestników. Gościem specjalnym podczas biegu była też znana wszystkim Fundacja DKMS, która zapraszała do rejestracji w bazie dawców szpiku. Nasza reprezentacja GBSBanku już jest zarejestrowana i Was do tego serdecznie zachęcamy!


Ostatnio dodane
Zmiany w „Tabeli oprocentowania produktów bankowych dla klientów instytucjonalnych w GBSBanku”.
02 - 10 - 23
Aktualności
Zmiany w „Tabeli oprocentowania produktów...
Szanowni Państwo, informujemy, że dokonaliśmy zmiany w „Tabeli oprocentowania produktów bankowych dla klientów instytucjonalnych w GBSBanku”.
I znów nadeszła jesień! Co to oznacza? Nowe ubezpieczenie upraw!
26 - 09 - 23
Promocje i akcje marketingowe
I znów nadeszła jesień! Co to oznacza?...
Sprawdźcie, co tam w ofercie Generali, bo nasz partner jak zwykle przygotował dla Was coś specjalnego – atrakcyjne e-kody do wykorzystania na zakupy w znanej sieci handlowej!
Kredyt preferencyjny na skup produktów – linia S.
22 - 09 - 23
Aktualności
Kredyt preferencyjny na skup produktów –...
informujemy, że dokonaliśmy zmiany w „Tabeli oprocentowania produktów bankowych dla klientów instytucjonalnych w GBSBanku” oraz w „Taryfie opłat i prowizji za czynności i usługi bankowe w...
Twoja opinia jest dla nas ważna!
20 - 09 - 23
Aktualności
Twoja opinia jest dla nas ważna!
Dlatego ruszamy z nową ankietą dotyczącą oceny satysfakcji klientów naszego banku.
Dołącz do nas
Facebook
Linkedin
Instagram