x
Formularz kontaktowyx
Zamów kontaktWeź  eKredyt
bez wychodzenia z domu

x
Co nowego
Z podziękowaniem za wiele lat pracy

Z podziękowaniem za wiele lat pracy

W dniu 31 maja skład Zarządu Gospodarczego Banku Spółdzielczego w Barlinku uległ znaczącym zmianom. Miejsce dotychczasowego Prezesa zajęła p.o. Prezesa Zarządu – Pani Bożena Głogowska, a miejsce Pani Bożeny Głogowskiej stanowisko Wiceprezesa ds. Finansów zajęła Pani Beata Malicka. 

 

W związku z tym pragniemy podziękować za poświęcenie i zaangażowanie wieloletniemu prezesowi Zbigniewowi Wielgoszowi, który jako doskonały menedżer i prawdziwy lider wniósł nieoceniony wkład w rozwój GBS Banku. Dziękując za doskonałą współpracę, życzymy wielu sukcesów i pomyślności w życiu osobistym.


Zbigniew Wielgosz
od zawsze związany jest z miastem Barlinek, do którego powrócił po studiach na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Swą karierę zawodową rozpoczynał w Barlineckim Przedsiębiorstwie Przemysłu Drzewnego, a od 1978 roku w Banku Spółdzielczym w Barlinku jako zastępca dyrektora. W roku 1993 objął natomiast stanowisko prezesa. Na przełomie lat 80. i 90. był zaangażowany w rozwój naszego Banku zarówno na poziomie inwestycyjnym, jak i merytorycznym, nadzorując jego modernizację, dostosowując do standardów europejskich i nowych założeń gospodarki wolnorynkowej. Przez ponad 25 lata zdobył cenne doświadczenie, które pozwoliło mu na skuteczne zarządzanie oparte na autorytecie i dawaniu osobistego przykładu. To właśnie dzięki prezesowi Wielgoszowi jesteśmy dziś Bankiem stawiającym na partnerskie i trwałe relacje z klientem, którego zapraszamy do grona dobrych znajomych.

Ostatnio dodane
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach dla rolników.
29 - 05 - 23
Aktualności
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach...
Kwietniowa zapowiedź ministerstwa rolnictwa wchodzi w życie! Większe gospodarstwa rolne mają szansę na wyższy niskooprocentowany kredyt z dopłatą ARiMR i dłuższy okres spłaty.
Uniwersytet Trzeciego Wieku z wizytą w GBSBanku
29 - 05 - 23
Blog
Uniwersytet Trzeciego Wieku z wizytą w GBSBanku...
Kiedy seniorzy w takiej liczbie na raz odwiedzają oddział GBSBanku, to znak, że coś się dzieje. I tym razem był oczywiście ważny powód, a mianowicie – EDUKACJA. Nasi pilni studenci otrzymali...
Zmiany w Taryfie opłat i prowizji w GBSBanku
22 - 05 - 23
Aktualności
Zmiany w Taryfie opłat i prowizji w GBSBanku
Uprzejmie informujemy, że z dniem 22.05.2023 r. GBSBank wprowadza zmiany w Taryfie opłat i prowizji za czynności i usługi bankowe w walutach wymienialnych dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych.
Twój dokument traci ważność? Koniecznie zaktualizuj dane w banku!
19 - 05 - 23
Blog
Twój dokument traci ważność? Koniecznie...
Znasz to? Twój dowód osobisty traci ważność, ale nie masz czasu wyrobić nowego? A jak już go wyrobisz, to nie w głowie Ci informowanie o tym różnych instytucji? Nie ryzykuj! Zaktualizuj dane...
Dołącz do nas