x
Formularz kontaktowyx
Zamów kontaktWeź  eKredyt
bez wychodzenia z domu

x
Co nowego
XI Forum Technologii Bankowości Spółdzielczej

XI Forum Technologii Bankowości Spółdzielczej

W dniach 22-23 maja 2019 odbyło się XI Forum Technologii Bankowości Spółdzielczej. Organizatorami tego wydarzenia był Związek Banków Polskich oraz Centrum Prawa Bankowego i Informacji przy współpracy z bankami zrzeszającymi: SGB S.A. i BPS S.A.

 

Tematyka spotkania nakierowana była na rozwój lokalnej przedsiębiorczości, poprzez zapewnienie sprawnego finansowania społeczności lokalnych przez bankowość spółdzielczą. W ramach proponowanych bloków tematycznych prowadzono dyskusje dotyczące technologii na rzecz biznesu, wsparcia technologicznego back-office dla banków spółdzielczych, perspektyw funkcjonowania bankowości spółdzielczej w obszarze technologii (w oparciu wypracowane modele biznesowe) oraz znaczącą rolę Fintechów i sztucznej inteligencji, jako możliwości wsparcia prowadzonej działalności.

 

GBS Bank w panelu dyskusyjnym  reprezentował Kierownik Zespołu Teleinformatyki – Roland Węgrzynowski.

Ostatnio dodane
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach dla rolników.
29 - 05 - 23
Aktualności
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach...
Kwietniowa zapowiedź ministerstwa rolnictwa wchodzi w życie! Większe gospodarstwa rolne mają szansę na wyższy niskooprocentowany kredyt z dopłatą ARiMR i dłuższy okres spłaty.
Uniwersytet Trzeciego Wieku z wizytą w GBSBanku
29 - 05 - 23
Blog
Uniwersytet Trzeciego Wieku z wizytą w GBSBanku...
Kiedy seniorzy w takiej liczbie na raz odwiedzają oddział GBSBanku, to znak, że coś się dzieje. I tym razem był oczywiście ważny powód, a mianowicie – EDUKACJA. Nasi pilni studenci otrzymali...
Zmiany w Taryfie opłat i prowizji w GBSBanku
22 - 05 - 23
Aktualności
Zmiany w Taryfie opłat i prowizji w GBSBanku
Uprzejmie informujemy, że z dniem 22.05.2023 r. GBSBank wprowadza zmiany w Taryfie opłat i prowizji za czynności i usługi bankowe w walutach wymienialnych dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych.
Twój dokument traci ważność? Koniecznie zaktualizuj dane w banku!
19 - 05 - 23
Blog
Twój dokument traci ważność? Koniecznie...
Znasz to? Twój dowód osobisty traci ważność, ale nie masz czasu wyrobić nowego? A jak już go wyrobisz, to nie w głowie Ci informowanie o tym różnych instytucji? Nie ryzykuj! Zaktualizuj dane...
Dołącz do nas