x
Formularz kontaktowyx
Zamów kontaktWeź  eKredyt
bez wychodzenia z domu

x
Co nowego
Wspólnie odkrywamy sportowe talenty regionu

Wspólnie odkrywamy sportowe talenty regionu

Czy wiecie, że GBS Bank objął patronat nad plebiscytem sportowym Gazety Lubuskiej – najstarszym i najbardziej prestiżowym rankingiem sportowym w regionie? Po raz 58 wspólnie wybieramy najpopularniejszych sporowców, trenerów i drużyny, lecz tym razem nie tylko minionego roku, ale całej minionej DEKADY.

 

Analogicznie do poprzednich edycji plebiscytu, zaprezentowani w nim zostaną młodzi sportowcy, którzy w świecie sportu stawiają swoje pierwsze kroki. To wyróżnienie pod nazwą „Sportowy talent” będzie jedynym, które nie będzie obejmowało całego dziesięciolecia. Pozostałe nominacje zostaną wskazane przez dziennikarzy z działu sportowego Gazety Lubuskiej, kluby i związki sportowe oraz czytelników gazety. Głosowanie zostanie przeprowadzone w 2 etapach – zwycięzcy w poszczególnych miastach i powiatach awansują do wojewódzkiego finału, skąd zostaną następnie wyłonieni portowcy i trenerzy dekady oraz drużyny dziesięciolecia. Uroczysta gala Plebiscytu Sportowego planowana jest na koniec stycznia i będzie transmitowana na żywo w serwisie internetowym gazety oraz na profilu Facebook. Liczymy na wielkie sportowe emocje.


Ostatnio dodane
9 czerwca bankujemy online!
02 - 06 - 23
Aktualności
9 czerwca bankujemy online!
Czy wiesz, że 9 czerwca 2023 roku to idealny dzień na to, by skorzystać ze słońca… umówić się na grill ze znajomymi… pokontemplować piękno przyrody podczas letniego rodzinnego spaceru?
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie roku 2022
01 - 06 - 23
Aktualności
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie...
Za nami jedno z najważniejszych wydarzeń podsumowujących działalność GBSBanku w roku 2022! W poniedziałek 29 maja w barlineckiej Bukowej Przystani okazało się, czy ubiegły rok był dla nas pomyślny…...
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
31 - 05 - 23
Aktualności
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
Nasza aplikacja się zmienia! Od teraz jest jeszcze bardziej intuicyjna, prosta w obsłudze i wygodna. Po prostu dopracowana do perfekcji w oparciu o analizę Waszych potrzeb oraz oczekiwań. Co się zmieniło?...
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach dla rolników.
29 - 05 - 23
Aktualności
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach...
Kwietniowa zapowiedź ministerstwa rolnictwa wchodzi w życie! Większe gospodarstwa rolne mają szansę na wyższy niskooprocentowany kredyt z dopłatą ARiMR i dłuższy okres spłaty.
Dołącz do nas