x
Formularz kontaktowyx
Zamów kontaktWeź  eKredyt
bez wychodzenia z domu

x
Co nowego
Wspieramy CRS Pogoń Barlinek kolejny rok, a będzie ich więcej

Wspieramy CRS Pogoń Barlinek kolejny rok, a będzie ich więcej

Kontynuujemy umowę sponsorską pomiędzy Gospodarczym Bankiem Spółdzielczym w Barlinku a Stowarzyszeniem Centrum Rozwoju Sportu Pogoń Barlinek.

 

Z CRS Pogoń Barlinek współpracujemy nie od dziś. Dziś jednak pragniemy poinformować o przedłużeniu umowy na kolejny rok! Na co zostanie przeznaczone wsparcie, jakiego klubowi udzieli GBSBank? Mamy deklarację Prezesa:

- w takiej formie wsparcie zostanie przeznaczone na sprzęt piłkarski dla zawodników, którego w ostatnim czasie drużynie brakuje – podkreśla Michał Banaś.

 

A my liczymy na to, że dobrze wyposażeni sportowcy nie dadzą nam długo czekać na swoje piłkarskie sukcesy. Życzymy wszystkiego dobrego i przede wszystkim powodzenia!


Ostatnio dodane
9 czerwca bankujemy online!
02 - 06 - 23
Aktualności
9 czerwca bankujemy online!
Czy wiesz, że 9 czerwca 2023 roku to idealny dzień na to, by skorzystać ze słońca… umówić się na grill ze znajomymi… pokontemplować piękno przyrody podczas letniego rodzinnego spaceru?
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie roku 2022
01 - 06 - 23
Aktualności
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie...
Za nami jedno z najważniejszych wydarzeń podsumowujących działalność GBSBanku w roku 2022! W poniedziałek 29 maja w barlineckiej Bukowej Przystani okazało się, czy ubiegły rok był dla nas pomyślny…...
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
31 - 05 - 23
Aktualności
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
Nasza aplikacja się zmienia! Od teraz jest jeszcze bardziej intuicyjna, prosta w obsłudze i wygodna. Po prostu dopracowana do perfekcji w oparciu o analizę Waszych potrzeb oraz oczekiwań. Co się zmieniło?...
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach dla rolników.
29 - 05 - 23
Aktualności
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach...
Kwietniowa zapowiedź ministerstwa rolnictwa wchodzi w życie! Większe gospodarstwa rolne mają szansę na wyższy niskooprocentowany kredyt z dopłatą ARiMR i dłuższy okres spłaty.
Dołącz do nas