x
Formularz kontaktowyx
Zamów kontaktWeź  eKredyt
bez wychodzenia z domu

x
Co nowego
Wniosek 500+? Teraz wyłącznie on-line!

Wniosek 500+? Teraz wyłącznie on-line!

Początek 2022 roku przyniósł liczne nowości, w tym również zmiany w kwestii składania wniosków o finansowanie z programu 500+. Pozyskanie świadczenia będzie możliwe jedynie w wyniku złożenia wniosku przez Internet. Jak to zrobić – gdzie i kiedy? O tym w dalszej części artykułu.

 

W nowym roku obowiązek wypłaty świadczenia 500+ pozostaje w gestii ZUS, a w wyniku ograniczeń związanych z pandemią, cały proces pozyskania finansów został przeniesiony do sieci. To jednak nie wszystko, ponieważ w okresie od 1 stycznia do 1 lutego 2022 roku wnioski mogą być składane tylko za pomocą Platformy Usług Elektronicznych ZUS oraz przez portal Emp@tia. Od lutego natomiast składanie wniosków będzie możliwe również za pośrednictwem bankowości elektronicznej.

 

Jeśli zatem zamierzacie zrobić to jeszcze w tym miesiącu, zachęcamy do skorzystania z usługi mojeID, która pozwala na złożenie wniosku za pośrednictwem PUE ZUS.

 

Od 1 lutego wniosek złożycie również bezpośrednio za pomocą bankowości elektronicznej GBS Banku. Jeśli jednak wniosek o świadczenie na okres od 1 czerwca 2021 r. do 31 maja 2022 r. został złożony w 2021 r. w gminie, nie ma potrzeby składania go ponownie!

Więcej informacji na www.zus.pl 


Ostatnio dodane
Nagrody i wyróżnienia dla GBSBanku! Za wyniki i za technologie.
04 - 06 - 23
Nagrody
Nagrody i wyróżnienia dla GBSBanku! Za...
Ostatnie dni były w GBSBanku czasem bardzo dobrych wieści. Zostaliśmy docenieni przez niezależnych obserwatorów w kilku niezwykle ważnych dla nas kwestiach, które pozwalają nam coraz lepiej spełniać...
9 czerwca bankujemy online!
02 - 06 - 23
Aktualności
9 czerwca bankujemy online!
Czy wiesz, że 9 czerwca 2023 roku to idealny dzień na to, by skorzystać ze słońca… umówić się na grill ze znajomymi… pokontemplować piękno przyrody podczas letniego rodzinnego spaceru?
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie roku 2022
01 - 06 - 23
Aktualności
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie...
Za nami jedno z najważniejszych wydarzeń podsumowujących działalność GBSBanku w roku 2022! W poniedziałek 29 maja w barlineckiej Bukowej Przystani okazało się, czy ubiegły rok był dla nas pomyślny…...
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
31 - 05 - 23
Aktualności
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
Nasza aplikacja się zmienia! Od teraz jest jeszcze bardziej intuicyjna, prosta w obsłudze i wygodna. Po prostu dopracowana do perfekcji w oparciu o analizę Waszych potrzeb oraz oczekiwań. Co się zmieniło?...
Dołącz do nas