x
Formularz kontaktowyx
Zamów kontaktWeź  eKredyt
bez wychodzenia z domu

x
Co nowego
Wiosenne zakupy na Allegro z ubezpieczeniem Generali Agro

Wiosenne zakupy na Allegro z ubezpieczeniem Generali Agro

Już 14 marca 2022 r. rusza nowy wiosenny sezon ubezpieczeniowy dla rolników. Obowiązkowe ubezpieczenia z dopłatami do 65% z budżetu państwa są w tym roku wyjątkowo atrakcyjne… a to za sprawą Generali Agro, które przygotowało aż 20 000 kart podarunkowych Allegro dla swoich klientów.

 

Klienci Generali mogą skorzystać z ochrony od 8% ubytku w plonie we wszystkich ryzykach objętych podstawowym zakresem ochrony. Dodatkowo w trakcie zawierania umowy ubezpieczenia upraw z dopłatami budżetu państwa, można ubezpieczyć ziemiopłody oraz wykupić ochronę NNW w atrakcyjnej cenie.

 

Ale to nie wszystko, ponieważ każda osoba, która zdecyduje się na ubezpieczenie swoich upraw w Generali, ma szansę otrzymać kartę podarunkową na zakupy w Allegro o wartości 50 zł. Wystarczy tylko:

  • wykupić ubezpieczenie upraw w okresie od 14 marca do 30 czerwca 2022 roku, które spełni dwa warunki: a) składka z polisy wyniesie co najmniej 100 zł, b) polisa będzie zawierać co najmniej jedno z ryzyk: grad lub ogień.
  • zalogować się do serwisu i-Rolnik i wypełnić formularz „Wiosenne zakupy na Allegro z Generali Agro” do 10 lipca 2022 roku.

Liczba kart podarunkowych jest ograniczona!

 

Czym jest karta podarunkowa Allegro?

Karta podarunkowa Allegro to ciąg cyfr oraz liter różnej wielkości. Karta jest ważna terminowo, a informację o okresie jej ważności klient otrzyma w wiadomości e-mailowej. Promocyjne środki pieniężne można wykorzystać na wszystkie zakupy w serwisie Allegro, ale nie można nimi opłacić kosztów wysyłki.

 

Po więcej szczegółów oferty zapraszamy do kontaktu z naszymi agentami:

https://gbsbank.pl/kontakt/


Ostatnio dodane
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach dla rolników.
29 - 05 - 23
Aktualności
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach...
Kwietniowa zapowiedź ministerstwa rolnictwa wchodzi w życie! Większe gospodarstwa rolne mają szansę na wyższy niskooprocentowany kredyt z dopłatą ARiMR i dłuższy okres spłaty.
Uniwersytet Trzeciego Wieku z wizytą w GBSBanku
29 - 05 - 23
Blog
Uniwersytet Trzeciego Wieku z wizytą w GBSBanku...
Kiedy seniorzy w takiej liczbie na raz odwiedzają oddział GBSBanku, to znak, że coś się dzieje. I tym razem był oczywiście ważny powód, a mianowicie – EDUKACJA. Nasi pilni studenci otrzymali...
Zmiany w Taryfie opłat i prowizji w GBSBanku
22 - 05 - 23
Aktualności
Zmiany w Taryfie opłat i prowizji w GBSBanku
Uprzejmie informujemy, że z dniem 22.05.2023 r. GBSBank wprowadza zmiany w Taryfie opłat i prowizji za czynności i usługi bankowe w walutach wymienialnych dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych.
Twój dokument traci ważność? Koniecznie zaktualizuj dane w banku!
19 - 05 - 23
Blog
Twój dokument traci ważność? Koniecznie...
Znasz to? Twój dowód osobisty traci ważność, ale nie masz czasu wyrobić nowego? A jak już go wyrobisz, to nie w głowie Ci informowanie o tym różnych instytucji? Nie ryzykuj! Zaktualizuj dane...
Dołącz do nas