x
Formularz kontaktowyx
Zamów kontaktWeź  eKredyt
bez wychodzenia z domu

x
Co nowego
Weekend pod znakiem sportowej rywalizacji czyli Enea FIM Speedway Grand Prix

Weekend pod znakiem sportowej rywalizacji czyli Enea FIM Speedway Grand Prix

Gdzie? W Gorzowie Wielkopolskim. Kiedy? 11 i 12 września 2020. Co? Wielkie sportowe wydarzenie dla wszystkich wielbicieli żużla - Enea FIM Speedway Grand Prix Round 3/4.

 

Po dwóch latach oczekiwania Gorzów Wielkopolski znów stał się organizatorem wielkiej żużlowej imprezy. To właśnie tu odbędą się 2 rundy tegorocznego cyklu Speedway Grand Prix z udziałem ambasadora mobilnego przyspieszenia w GBS Banku, a jednocześnie indywidualnego mistrza świata Bartosza Zmarzlika! Nastawiamy się na wyjątkowe emocje, bo z pewnością będzie się działo!

 


Ostatnio dodane
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach dla rolników.
29 - 05 - 23
Aktualności
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach...
Kwietniowa zapowiedź ministerstwa rolnictwa wchodzi w życie! Większe gospodarstwa rolne mają szansę na wyższy niskooprocentowany kredyt z dopłatą ARiMR i dłuższy okres spłaty.
Uniwersytet Trzeciego Wieku z wizytą w GBSBanku
29 - 05 - 23
Blog
Uniwersytet Trzeciego Wieku z wizytą w GBSBanku...
Kiedy seniorzy w takiej liczbie na raz odwiedzają oddział GBSBanku, to znak, że coś się dzieje. I tym razem był oczywiście ważny powód, a mianowicie – EDUKACJA. Nasi pilni studenci otrzymali...
Zmiany w Taryfie opłat i prowizji w GBSBanku
22 - 05 - 23
Aktualności
Zmiany w Taryfie opłat i prowizji w GBSBanku
Uprzejmie informujemy, że z dniem 22.05.2023 r. GBSBank wprowadza zmiany w Taryfie opłat i prowizji za czynności i usługi bankowe w walutach wymienialnych dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych.
Twój dokument traci ważność? Koniecznie zaktualizuj dane w banku!
19 - 05 - 23
Blog
Twój dokument traci ważność? Koniecznie...
Znasz to? Twój dowód osobisty traci ważność, ale nie masz czasu wyrobić nowego? A jak już go wyrobisz, to nie w głowie Ci informowanie o tym różnych instytucji? Nie ryzykuj! Zaktualizuj dane...
Dołącz do nas