x
Formularz kontaktowyx
Zamów kontaktWeź  eKredyt
bez wychodzenia z domu

x
Co nowego
Ważny komunikat dla Klientów GBS Banku

Ważny komunikat dla Klientów GBS Banku

 

Szanowni Państwo, GBS Bank zawsze dba o najwyższy komfort oraz bezpieczeństwo swoich klientów, dlatego w związku z zagrożeniem epidemiologicznym spowodowanym rozprzestrzenianiem się koronowirusa SARS-CoV-2 zachęcamy do korzystania z usług bankowych głównie przy pomocy elektronicznych kanałów dostępu, takich jak: 

  • wykonywanie przelewów (robienie wszelkiego rodzaju opłat) przy pomocy bankowości elektronicznej i mobilnej,
  • zdalne zakładanie lokat terminowych lub przesuwanie środków z konta osobistego na oszczędnościowe,

Osoby, które nie korzystają z wymienionych funkcji, mogą naturalnie udać się do najbliższego oddziału w celu aktywacji usługi.

 

Zachęcamy również do innych bezpiecznych form korzystania z bankowości, takich jak:

  • wypłaty gotówki z bankomatów przy pomocy kart płatniczych,
  • płatności bezgotówkowe ,w tym zbliżeniowe w sklepach oraz punktach usługowych.

 

Przypominamy, że posiadając konto w GBS Banku, macie Państwo możliwość korzystania z obecnych w naszym kraju form płatności zarówno w sklepach stacjonarnych jak i internetowych. Wszystkie proponowane przez nas usługi dają łatwy dostęp do środków 24h/dobę, 7 dni w tygodniu, są proste w obsłudze, szybkie i przede wszystkim BEZPIECZNE.

 

W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji na naszej infolinii – zapraszamy do kontaktu telefonicznego (+48) 801 140 141 lub (+48) 95 74 60 422 (z telefonów na całym świecie).

Ostatnio dodane
Nagrody i wyróżnienia dla GBSBanku! Za wyniki i za technologie.
04 - 06 - 23
Nagrody
Nagrody i wyróżnienia dla GBSBanku! Za...
Ostatnie dni były w GBSBanku czasem bardzo dobrych wieści. Zostaliśmy docenieni przez niezależnych obserwatorów w kilku niezwykle ważnych dla nas kwestiach, które pozwalają nam coraz lepiej spełniać...
9 czerwca bankujemy online!
02 - 06 - 23
Aktualności
9 czerwca bankujemy online!
Czy wiesz, że 9 czerwca 2023 roku to idealny dzień na to, by skorzystać ze słońca… umówić się na grill ze znajomymi… pokontemplować piękno przyrody podczas letniego rodzinnego spaceru?
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie roku 2022
01 - 06 - 23
Aktualności
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie...
Za nami jedno z najważniejszych wydarzeń podsumowujących działalność GBSBanku w roku 2022! W poniedziałek 29 maja w barlineckiej Bukowej Przystani okazało się, czy ubiegły rok był dla nas pomyślny…...
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
31 - 05 - 23
Aktualności
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
Nasza aplikacja się zmienia! Od teraz jest jeszcze bardziej intuicyjna, prosta w obsłudze i wygodna. Po prostu dopracowana do perfekcji w oparciu o analizę Waszych potrzeb oraz oczekiwań. Co się zmieniło?...
Dołącz do nas