x
Formularz kontaktowyx
Zamów kontaktWeź  eKredyt
bez wychodzenia z domu

x
Co nowego
Ubezpiecz swoje uprawy z dopłatą z budżetu państwa!

Ubezpiecz swoje uprawy z dopłatą z budżetu państwa!

Każdego roku plony są narażone na oddziaływanie anomalii pogodowych, jak wiosenne przymrozki, grad, deszcz nawalny lub huragan. Dlatego tak ważne jest ubezpieczenie upraw, by choć w części zrekompensować stratę nakładów finansowych poniesionych na nawożenie, nawadnianie, pielęgnowanie czy ochronę roślin.

 

Pogoda bywa kapryśna, ale obowiązkowe ubezpieczenie upraw rolnych nie należy do kaprysów. Zmniejsza konsekwencje wystąpienia szkód związanych ze wspomnianymi czynnikami niezależnie od wielkości gospodarstwa. Pozwala zachować płynność finansową, nie dopuszczając do strat, które byłyby w stanie wpłynąć negatywnie na poziom życia rolnika.

 

Nie warto czekać!
Tegoroczne ubezpieczenia objęte dopłatami z budżetu państwa w wysokości do 65% składki ubezpieczeniowej wynikającej z polisy dostępne są w puli ograniczonej. InterRisk oferuje je co roku wiosną, by zagwarantować bezpieczeństwo tradycyjnych upraw: zbóż, rzepaku, buraków, ziemniaków, roślin strączkowych i kukurydzy od najbardziej podstawowych rodzajów ryzyka: przymrozków wiosennych, opadów gradu, deszczu nawalnego i huraganu oraz ognia.

 

Najbardziej polecane!
InterRosk zachęca do zawierania umów pakietowych, dzięki którym możliwe jest zabezpieczenie swoich plonów w sposób kompleksowy. Co ponadto? W ofercie naszego partnera znajdziecie także ubezpieczenia od pozostałych zagrożeń związanych z działalnością rolniczą. Agro Pakiet, który chroni gospodarstwo, sprzęt i nieruchomości na wypadek pożaru lub innych zdarzeń losowych, będąc zabezpieczeniem mienia i życia prywatnego. Ubezpieczenie NNW może zostać rozszerzone o choroby takie jak borelioza czy wścieklizna. Polisa AgroCaso to z kolei produkt dedykowany właścicielom pojazdów rolniczych od nieprzewidzianych zdarzeń.

 

Jeśli jesteście zainteresowani ofertą InterRisk, śmiało kontaktujcie się z naszymi doradcami, którzy przedstawią Wam szczegóły oferty! 

Ostatnio dodane
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie roku 2022
01 - 06 - 23
Aktualności
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie...
Za nami jedno z najważniejszych wydarzeń podsumowujących działalność GBSBanku w roku 2022! W poniedziałek 29 maja w barlineckiej Bukowej Przystani okazało się, czy ubiegły rok był dla nas pomyślny…...
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
31 - 05 - 23
Aktualności
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
Nasza aplikacja się zmienia! Od teraz jest jeszcze bardziej intuicyjna, prosta w obsłudze i wygodna. Po prostu dopracowana do perfekcji w oparciu o analizę Waszych potrzeb oraz oczekiwań. Co się zmieniło?...
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach dla rolników.
29 - 05 - 23
Aktualności
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach...
Kwietniowa zapowiedź ministerstwa rolnictwa wchodzi w życie! Większe gospodarstwa rolne mają szansę na wyższy niskooprocentowany kredyt z dopłatą ARiMR i dłuższy okres spłaty.
Uniwersytet Trzeciego Wieku z wizytą w GBSBanku
29 - 05 - 23
Blog
Uniwersytet Trzeciego Wieku z wizytą w GBSBanku...
Kiedy seniorzy w takiej liczbie na raz odwiedzają oddział GBSBanku, to znak, że coś się dzieje. I tym razem był oczywiście ważny powód, a mianowicie – EDUKACJA. Nasi pilni studenci otrzymali...
Dołącz do nas