x
Formularz kontaktowyx
Zamów kontaktWeź  eKredyt
bez wychodzenia z domu

x
Co nowego
Turniej o puchar Dyrektora GBSBanku. Wielki festiwal sportu w Górzycy!

Turniej o puchar Dyrektora GBSBanku. Wielki festiwal sportu w Górzycy!

W sobotę 20 sierpnia 2022 mieliśmy przyjemność wziąć udział w niesamowitej imprezie sportowej pod nazwą Turniej piłkarski Młodzików TORNEO LUBUSKIE 2022. To wydarzenie dla nas szczególne, bo młodzi sportowcy rywalizowali o puchar Dyrektora GBSBanku.

 

Siedem wspaniałych drużyn i ich trenerów spotkało się na murawie w Górzycy, by wygrać i dać popis pięknej sportowej rywalizacji w VII edycji turnieju Torneo Lubuskie Młodzików o Puchar Dyrektora Oddziału GBSBanku.

 

Głównym partnerem wydarzenia byliśmy oczywiście MY – GBSBank i z całego serca kibicowaliśmy wszystkim, nie tylko najlepszym. A najbardziej kciuki za wszystkich trzymała Pani Dyrektor  Edyta Staniszewska.

 

Wierzymy, że ogólnopolski program „Piłkarski Laur”, który jest programem społecznościowym dla dzieci i młodzieży uprawiających piłkę nożną, pozwoli odkryć kolejne piłkarskie talenty na miarę Błaszczykowskiego czy Lewego.

 

PS. Wy też możecie zostać partnerami jednego ze sportowych wydarzeń. Wystarczy tylko zajrzeć na stronę programu: http://www.pilkarskilaur.pl/


Ostatnio dodane
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach dla rolników.
29 - 05 - 23
Aktualności
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach...
Kwietniowa zapowiedź ministerstwa rolnictwa wchodzi w życie! Większe gospodarstwa rolne mają szansę na wyższy niskooprocentowany kredyt z dopłatą ARiMR i dłuższy okres spłaty.
Uniwersytet Trzeciego Wieku z wizytą w GBSBanku
29 - 05 - 23
Blog
Uniwersytet Trzeciego Wieku z wizytą w GBSBanku...
Kiedy seniorzy w takiej liczbie na raz odwiedzają oddział GBSBanku, to znak, że coś się dzieje. I tym razem był oczywiście ważny powód, a mianowicie – EDUKACJA. Nasi pilni studenci otrzymali...
Zmiany w Taryfie opłat i prowizji w GBSBanku
22 - 05 - 23
Aktualności
Zmiany w Taryfie opłat i prowizji w GBSBanku
Uprzejmie informujemy, że z dniem 22.05.2023 r. GBSBank wprowadza zmiany w Taryfie opłat i prowizji za czynności i usługi bankowe w walutach wymienialnych dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych.
Twój dokument traci ważność? Koniecznie zaktualizuj dane w banku!
19 - 05 - 23
Blog
Twój dokument traci ważność? Koniecznie...
Znasz to? Twój dowód osobisty traci ważność, ale nie masz czasu wyrobić nowego? A jak już go wyrobisz, to nie w głowie Ci informowanie o tym różnych instytucji? Nie ryzykuj! Zaktualizuj dane...
Dołącz do nas