x
Formularz kontaktowyx
Zamów kontaktWeź  eKredyt
bez wychodzenia z domu

x
Co nowego
Tu chcesz pracować!

Tu chcesz pracować!

To hasło przewodnie targów pracodawców skierowanych do mieszkańców Pomorza Zachodniego. Pasuje również do GBS Banku, nieprawdaż? 

 

Miniona środa upłynęła nam pod znakiem Targów Pracodawców Pomorza Zachodniego, które odbyły się w hotelu Novotel w Szczecinie. Byliśmy tam oczywiście jedną z kilkudziesięciu firm z różnych branż, ale za to jaką! Mieliśmy okazję opowiedzieć Wam nieco o pracy w banku, zdradziliśmy szczegóły na temat poszczególnych stanowisk i ich specyfiki, przedstawiliśmy naszą misję oraz wartości, którymi kierujemy się na co dzień. Nasze propozycje pracy cieszyły się sporym zainteresowaniem ze strony odwiedzających, dlatego liczymy na to, że niebawem pozyskamy nowych, zdolnych pracowników.

 

Tymczasem już dziś zapraszamy do sprawdzenia ogłoszeń, które pojawiają się w części „O banku”, w zakładce „Praca”. Tam znajdziecie szczegóły dotyczące wolnych stanowisk oraz wszelkich wymagań, jakie należy spełniać, żeby na nich zasiąść.

Ostatnio dodane
Zmiany w „Tabeli oprocentowania produktów bankowych dla klientów instytucjonalnych w GBSBanku”.
02 - 10 - 23
Aktualności
Zmiany w „Tabeli oprocentowania produktów...
Szanowni Państwo, informujemy, że dokonaliśmy zmiany w „Tabeli oprocentowania produktów bankowych dla klientów instytucjonalnych w GBSBanku”.
I znów nadeszła jesień! Co to oznacza? Nowe ubezpieczenie upraw!
26 - 09 - 23
Promocje i akcje marketingowe
I znów nadeszła jesień! Co to oznacza?...
Sprawdźcie, co tam w ofercie Generali, bo nasz partner jak zwykle przygotował dla Was coś specjalnego – atrakcyjne e-kody do wykorzystania na zakupy w znanej sieci handlowej!
Kredyt preferencyjny na skup produktów – linia S.
22 - 09 - 23
Aktualności
Kredyt preferencyjny na skup produktów –...
informujemy, że dokonaliśmy zmiany w „Tabeli oprocentowania produktów bankowych dla klientów instytucjonalnych w GBSBanku” oraz w „Taryfie opłat i prowizji za czynności i usługi bankowe w...
Twoja opinia jest dla nas ważna!
20 - 09 - 23
Aktualności
Twoja opinia jest dla nas ważna!
Dlatego ruszamy z nową ankietą dotyczącą oceny satysfakcji klientów naszego banku.
Dołącz do nas
Facebook
Linkedin
Instagram