x
Formularz kontaktowyx
Zamów kontaktWeź  eKredyt
bez wychodzenia z domu

x
Co nowego
To już oficjalne i potwierdzone. Jesteśmy społecznie odpowiedzialni.

To już oficjalne i potwierdzone. Jesteśmy społecznie odpowiedzialni.

Za nami kolejna edycja konkursu „Przedsiębiorca i Pracodawca Roku Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego”, a GBS Bank znów wśród wyróżnionych! 

 

Społeczna odpowiedzialność biznesu to dla nas sfera szczególnej troski. Jako lokalny bank nieustannie wspieramy nie tylko firmy i przedsiębiorców, lecz również cenne inicjatywy z naszego regionu. W tym roku Kapituła Plebiscytu wyróżniła tych, którzy z właściwym sobie zaangażowaniem wspierali podmioty oraz osoby dotknięte skutkami pandemii. Doceniła większe i mniejsze przejawy solidarności i odpowiedzialności społecznej w tym trudnym dla nas wszystkich okresie. Jesteśmy niebywale dumni, że przyszło nam znaleźć się w gronie wyróżnionych i cóż można dodać… nie zamierzamy przestać!


Ostatnio dodane
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach dla rolników.
29 - 05 - 23
Aktualności
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach...
Kwietniowa zapowiedź ministerstwa rolnictwa wchodzi w życie! Większe gospodarstwa rolne mają szansę na wyższy niskooprocentowany kredyt z dopłatą ARiMR i dłuższy okres spłaty.
Uniwersytet Trzeciego Wieku z wizytą w GBSBanku
29 - 05 - 23
Blog
Uniwersytet Trzeciego Wieku z wizytą w GBSBanku...
Kiedy seniorzy w takiej liczbie na raz odwiedzają oddział GBSBanku, to znak, że coś się dzieje. I tym razem był oczywiście ważny powód, a mianowicie – EDUKACJA. Nasi pilni studenci otrzymali...
Zmiany w Taryfie opłat i prowizji w GBSBanku
22 - 05 - 23
Aktualności
Zmiany w Taryfie opłat i prowizji w GBSBanku
Uprzejmie informujemy, że z dniem 22.05.2023 r. GBSBank wprowadza zmiany w Taryfie opłat i prowizji za czynności i usługi bankowe w walutach wymienialnych dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych.
Twój dokument traci ważność? Koniecznie zaktualizuj dane w banku!
19 - 05 - 23
Blog
Twój dokument traci ważność? Koniecznie...
Znasz to? Twój dowód osobisty traci ważność, ale nie masz czasu wyrobić nowego? A jak już go wyrobisz, to nie w głowie Ci informowanie o tym różnych instytucji? Nie ryzykuj! Zaktualizuj dane...
Dołącz do nas