x
Formularz kontaktowyx
Zamów kontaktWeź  eKredyt
bez wychodzenia z domu

x
Co nowego
To był piękny Dzień Kobiet z Zachodnią Izbą Przemysłowo-Handlową

To był piękny Dzień Kobiet z Zachodnią Izbą Przemysłowo-Handlową

W GBSBanku lubimy tradycje, a to może stać się naprawdę niezłą lokalną tradycją… Mowa oczywiście o izbowym Dniu Kobiet, którego pierwsza edycja odbyła się, a jakżeby inaczej, 8 marca w Lubuskim Centrum Przedsiębiorczości w Gorzowie.

 

Ten niezwykły event miał na celu integrację kobiet z lubuskiego środowiska biznesowego przez  dostarczenie wiedzy, inspiracji, a przede wszystkim wspólną wymianę doświadczeń. Dla Pań uczestniczących w spotkaniu ZIPH zorganizowała warsztaty, networking i inne atrakcje, m.in. prelekcję dietetyczki, Pani Pauliny Szaji-Owczarek, wykład makijażystki, Pani Marty Stefaniak oraz zajęcia z radzenia sobie ze stresem, które poprowadziła Pani Edyta Hubska. Cieszymy się, ze mogliśmy być partnerem organizacyjnym tego przedsięwzięcia i liczymy na to, że będzie takich znacznie więcej.

 


Ostatnio dodane
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach dla rolników.
29 - 05 - 23
Aktualności
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach...
Kwietniowa zapowiedź ministerstwa rolnictwa wchodzi w życie! Większe gospodarstwa rolne mają szansę na wyższy niskooprocentowany kredyt z dopłatą ARiMR i dłuższy okres spłaty.
Uniwersytet Trzeciego Wieku z wizytą w GBSBanku
29 - 05 - 23
Blog
Uniwersytet Trzeciego Wieku z wizytą w GBSBanku...
Kiedy seniorzy w takiej liczbie na raz odwiedzają oddział GBSBanku, to znak, że coś się dzieje. I tym razem był oczywiście ważny powód, a mianowicie – EDUKACJA. Nasi pilni studenci otrzymali...
Zmiany w Taryfie opłat i prowizji w GBSBanku
22 - 05 - 23
Aktualności
Zmiany w Taryfie opłat i prowizji w GBSBanku
Uprzejmie informujemy, że z dniem 22.05.2023 r. GBSBank wprowadza zmiany w Taryfie opłat i prowizji za czynności i usługi bankowe w walutach wymienialnych dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych.
Twój dokument traci ważność? Koniecznie zaktualizuj dane w banku!
19 - 05 - 23
Blog
Twój dokument traci ważność? Koniecznie...
Znasz to? Twój dowód osobisty traci ważność, ale nie masz czasu wyrobić nowego? A jak już go wyrobisz, to nie w głowie Ci informowanie o tym różnych instytucji? Nie ryzykuj! Zaktualizuj dane...
Dołącz do nas