x
Formularz kontaktowyx
Zamów kontaktWeź  eKredyt
bez wychodzenia z domu

x
Co nowego
Szczególnie uznani  w plebiscycie Równa Firma 2020

Szczególnie uznani w plebiscycie Równa Firma 2020

Za nami niezwykłe lokalne wydarzenie, a mianowicie gala plebiscytu Równa Firma, którego głównym celem jest wyróżnianie najbardziej odpowiedzialnych społecznie firm w Zachodniopomorskiem… a my przecież jesteśmy odpowiedzialni.

 

Dziś przyjemnie nam się chwalić niezwykle ważnym dla nas wyróżnieniem, które spośród 300 zgłoszonych kandydatów przypadło w udziale również GBS Bankowi za: „ponadprogramową i niewymuszoną prawem dbałość o pracowników, kontrahentów, społeczność oraz środowisko”. Wygrana w kategorii „Edukacja i Rozwój” jest dla nas szczególna, ponieważ uhonorowanych w ten sposób zostało jedynie kilka firm z naszego województwa. W klasyfikacji generalnej zajęliśmy mocną 14 pozycję, z czego jesteśmy oczywiście nie mniej dumni!

 

Plebiscyt Równa Firma jest organizowany przez studentów i pracowników Wydziału Ekonomii, Finansów i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego zrzeszonych w Fundacji Biznes Innowacje Networking.


Ostatnio dodane
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach dla rolników.
29 - 05 - 23
Aktualności
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach...
Kwietniowa zapowiedź ministerstwa rolnictwa wchodzi w życie! Większe gospodarstwa rolne mają szansę na wyższy niskooprocentowany kredyt z dopłatą ARiMR i dłuższy okres spłaty.
Uniwersytet Trzeciego Wieku z wizytą w GBSBanku
29 - 05 - 23
Blog
Uniwersytet Trzeciego Wieku z wizytą w GBSBanku...
Kiedy seniorzy w takiej liczbie na raz odwiedzają oddział GBSBanku, to znak, że coś się dzieje. I tym razem był oczywiście ważny powód, a mianowicie – EDUKACJA. Nasi pilni studenci otrzymali...
Zmiany w Taryfie opłat i prowizji w GBSBanku
22 - 05 - 23
Aktualności
Zmiany w Taryfie opłat i prowizji w GBSBanku
Uprzejmie informujemy, że z dniem 22.05.2023 r. GBSBank wprowadza zmiany w Taryfie opłat i prowizji za czynności i usługi bankowe w walutach wymienialnych dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych.
Twój dokument traci ważność? Koniecznie zaktualizuj dane w banku!
19 - 05 - 23
Blog
Twój dokument traci ważność? Koniecznie...
Znasz to? Twój dowód osobisty traci ważność, ale nie masz czasu wyrobić nowego? A jak już go wyrobisz, to nie w głowie Ci informowanie o tym różnych instytucji? Nie ryzykuj! Zaktualizuj dane...
Dołącz do nas