x
Formularz kontaktowyx
Zamów kontaktWeź  eKredyt
bez wychodzenia z domu

x
Co nowego
Nowe ułatwienia dla obywateli Ukrainy! System zastrzegania kart w języku ukraińskim

Nowe ułatwienia dla obywateli Ukrainy! System zastrzegania kart w języku ukraińskim

To dobra informacja dla osób, które zgubiły lub którym skradziono kartę debetową albo kredytową wydaną przez polski bank. Teraz ZASTRZEŻENIE karty jest o wiele prostsze!  

 

Rozwiązanie zaproponowane przez Związek Banków Polskich w porozumieniu z Narodowym Bankiem Polskim ma na celu uproszczenie i przyspieszenie procesu zastrzegania kart dla obywateli Ukrainy.

 

Nasi goście mogą skorzystać zarówno ze strony www: http://zastrzegam.pl/ która dostępna jest w języku UA, jak również z infolinii pod numerem tel. (+48) 828 828 828, w której zostaną przekierowani do swojego banku, bezpośrednio do konsultanta zajmującego się zastrzeganiem kart.

 

Infolinia dostępna jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Zastrzeżenie karty jest usługą darmową, klient opłaca jedynie koszt rozmowy telefonicznej.


 

Ostatnio dodane
Nagrody i wyróżnienia dla GBSBanku! Za wyniki i za technologie.
04 - 06 - 23
Nagrody
Nagrody i wyróżnienia dla GBSBanku! Za...
Ostatnie dni były w GBSBanku czasem bardzo dobrych wieści. Zostaliśmy docenieni przez niezależnych obserwatorów w kilku niezwykle ważnych dla nas kwestiach, które pozwalają nam coraz lepiej spełniać...
9 czerwca bankujemy online!
02 - 06 - 23
Aktualności
9 czerwca bankujemy online!
Czy wiesz, że 9 czerwca 2023 roku to idealny dzień na to, by skorzystać ze słońca… umówić się na grill ze znajomymi… pokontemplować piękno przyrody podczas letniego rodzinnego spaceru?
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie roku 2022
01 - 06 - 23
Aktualności
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie...
Za nami jedno z najważniejszych wydarzeń podsumowujących działalność GBSBanku w roku 2022! W poniedziałek 29 maja w barlineckiej Bukowej Przystani okazało się, czy ubiegły rok był dla nas pomyślny…...
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
31 - 05 - 23
Aktualności
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
Nasza aplikacja się zmienia! Od teraz jest jeszcze bardziej intuicyjna, prosta w obsłudze i wygodna. Po prostu dopracowana do perfekcji w oparciu o analizę Waszych potrzeb oraz oczekiwań. Co się zmieniło?...
Dołącz do nas