x
Formularz kontaktowyx
Zamów kontaktWeź  eKredyt
bez wychodzenia z domu

x
Co nowego
Świat Biznesu znów wybrał najlepszych na Pomorzu Zachodnim

Świat Biznesu znów wybrał najlepszych na Pomorzu Zachodnim

Co roku informujemy Was o tym wydarzeniu, bo co roku jesteśmy jego partnerem i każdego roku jesteśmy dumni z tego, jak prężnie rozwija się zachodniopomorski biznes, niejednokrotnie również z naszą pomocą. Za nami 18 edycja wydarzenia gospodarczego Perły Biznesu – poznajcie laureatów!

 

Redakcja zachodniopomorskiego magazynu Świat Biznesu nie próżnuje. Niestrudzenie śledzi sukcesy lokalnych przedsiębiorców, by raz do roku nagrodzić tych, którzy zdołali wyróżnić się pośród innych. Cel? Promocja dokonań i motywowanie innych do tego, by znaleźć się w gronie wyróżnionych. Tym razem, jak już nie raz, kapituła składająca się z naukowców i dziennikarzy wybrała najważniejsze wydarzenie roku oraz osobowość roku.

 

2 czerwca w Hotelu Novotel  w Szczecinie wręczono wyróżnienia przedsiębiorcom z Ukrainy, którzy z sukcesami prowadzą w naszym regionie działalność gospodarczą. Nagrodę odebrał Henryk Kołodziej, konsul honorowy Ukrainy w Szczecinie. W kategorii osobowość biznesu z kolei zwycięzcą okazał się Marcin Hołub, prezes firmy mPower w Szczecinie. Przedsiębiorca, który po 20 latach kariery akademickiej przeszedł do biznesu i stworzył ze wspólnikami innowacyjną spółkę technologiczną, został doceniony za Projekty i budowę autorskich, elektrycznych systemów napędowych dla bezemisyjnego i wodorowego transportu.


Ostatnio dodane
Kredyt preferencyjny na skup produktów – linia S.
22 - 09 - 23
Aktualności
Kredyt preferencyjny na skup produktów –...
informujemy, że dokonaliśmy zmiany w „Tabeli oprocentowania produktów bankowych dla klientów instytucjonalnych w GBSBanku” oraz w „Taryfie opłat i prowizji za czynności i usługi bankowe w...
Twoja opinia jest dla nas ważna!
20 - 09 - 23
Aktualności
Twoja opinia jest dla nas ważna!
Dlatego ruszamy z nową ankietą dotyczącą oceny satysfakcji klientów naszego banku.
Bezpieczny dom? Na maksa! Z ubezpieczeniem Dom Max od Interrisk
20 - 09 - 23
Promocje i akcje marketingowe
Bezpieczny dom? Na maksa! Z ubezpieczeniem...
Interrisk podkręca swoje ubezpieczenia domów i mieszkań, dzięki czemu Wasze wymarzone M może być jeszcze lepszym miejscem do życia. Co się zmieniło? Czytaj dalej!
Spotkanie Tytanów Biznesu. GBSBank partnerem wydarzenia w Dębnie
18 - 09 - 23
Blog
Spotkanie Tytanów Biznesu. GBSBank partnerem...
Oddział Północnej Izby Gospodarczej w Dębnie 23 września 2023 roku planuje organizację uroczystej Gali Dębieńskich Tytanów Biznesu – wraz z nimi wyróżniamy najlepszych!
Dołącz do nas
Facebook
Linkedin
Instagram