x
Formularz kontaktowyx
Zamów kontaktWeź  eKredyt
bez wychodzenia z domu

x
Co nowego
Srebro Drużynowych Mistrzostw Polski w rękach Moje Bermudy Stali Gorzów!

Srebro Drużynowych Mistrzostw Polski w rękach Moje Bermudy Stali Gorzów!

Podopieczni trenera Stanisława Chomskiego znów stanęli na wysokości zadania, a było to zadanie nie byle jakie! Walka o pierwsze miejsce – jak zwykle zacięta i emocjonująca – zakończyła się zdobyciem przez żółto-niebieskich wicemistrzostwa Polski. To prawdziwa nagroda dla całej rzeszy fanów z nami włącznie!

 

Stal Gorzów, kończąc sezon na drugim miejscu, zdobyła 14. w historii srebro DMP. Serdecznie gratulujemy całemu zespołowi, który tym razem musiał sobie radzić w ograniczonym składzie szkoleniowym.


Ostatnio dodane
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach dla rolników.
29 - 05 - 23
Aktualności
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach...
Kwietniowa zapowiedź ministerstwa rolnictwa wchodzi w życie! Większe gospodarstwa rolne mają szansę na wyższy niskooprocentowany kredyt z dopłatą ARiMR i dłuższy okres spłaty.
Uniwersytet Trzeciego Wieku z wizytą w GBSBanku
29 - 05 - 23
Blog
Uniwersytet Trzeciego Wieku z wizytą w GBSBanku...
Kiedy seniorzy w takiej liczbie na raz odwiedzają oddział GBSBanku, to znak, że coś się dzieje. I tym razem był oczywiście ważny powód, a mianowicie – EDUKACJA. Nasi pilni studenci otrzymali...
Zmiany w Taryfie opłat i prowizji w GBSBanku
22 - 05 - 23
Aktualności
Zmiany w Taryfie opłat i prowizji w GBSBanku
Uprzejmie informujemy, że z dniem 22.05.2023 r. GBSBank wprowadza zmiany w Taryfie opłat i prowizji za czynności i usługi bankowe w walutach wymienialnych dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych.
Twój dokument traci ważność? Koniecznie zaktualizuj dane w banku!
19 - 05 - 23
Blog
Twój dokument traci ważność? Koniecznie...
Znasz to? Twój dowód osobisty traci ważność, ale nie masz czasu wyrobić nowego? A jak już go wyrobisz, to nie w głowie Ci informowanie o tym różnych instytucji? Nie ryzykuj! Zaktualizuj dane...
Dołącz do nas