x
Formularz kontaktowyx
Zamów kontaktWeź  eKredyt
bez wychodzenia z domu

x
Co nowego
Są Concordią, będą Generali!

Są Concordią, będą Generali!

Na tę zmianę szykujemy się od dłuższego czasu. Concordia T.U. S.A. stanie się częścią Generali T.U. S.A., a co za tym idzie, do oferty naszego partnera wejdą zupełnie nowe produkty ubezpieczeniowe.

 

Już w drugiej połowie 2021 roku Concordia Ubezpieczenia dołączy do międzynarodowej grupy Generali. Ale fuzja to dopiero początek. Już wkrótce bowiem rolnicy będą mogli skorzystać z oferty Generali Agro, a wszyscy klienci zyskają dostęp do jeszcze większej oferty ubezpieczeniowej.

 

Więcej szczegółów połączenia znajdziecie na:

https://concordiaubezpieczenia.pl/o-concordii/polaczenie-z-generali/

 

A jeśli interesują Was szczegóły nowej oferty ubezpieczeniowej, zapraszamy do skorzystania z FORMULARZA KONTAKTOWEGO albo do kontaktu z naszymi doradcami. 

 


Ostatnio dodane
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach dla rolników.
29 - 05 - 23
Aktualności
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach...
Kwietniowa zapowiedź ministerstwa rolnictwa wchodzi w życie! Większe gospodarstwa rolne mają szansę na wyższy niskooprocentowany kredyt z dopłatą ARiMR i dłuższy okres spłaty.
Uniwersytet Trzeciego Wieku z wizytą w GBSBanku
29 - 05 - 23
Blog
Uniwersytet Trzeciego Wieku z wizytą w GBSBanku...
Kiedy seniorzy w takiej liczbie na raz odwiedzają oddział GBSBanku, to znak, że coś się dzieje. I tym razem był oczywiście ważny powód, a mianowicie – EDUKACJA. Nasi pilni studenci otrzymali...
Zmiany w Taryfie opłat i prowizji w GBSBanku
22 - 05 - 23
Aktualności
Zmiany w Taryfie opłat i prowizji w GBSBanku
Uprzejmie informujemy, że z dniem 22.05.2023 r. GBSBank wprowadza zmiany w Taryfie opłat i prowizji za czynności i usługi bankowe w walutach wymienialnych dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych.
Twój dokument traci ważność? Koniecznie zaktualizuj dane w banku!
19 - 05 - 23
Blog
Twój dokument traci ważność? Koniecznie...
Znasz to? Twój dowód osobisty traci ważność, ale nie masz czasu wyrobić nowego? A jak już go wyrobisz, to nie w głowie Ci informowanie o tym różnych instytucji? Nie ryzykuj! Zaktualizuj dane...
Dołącz do nas