x
Formularz kontaktowyx
Zamów kontaktWeź  eKredyt
bez wychodzenia z domu

x
Co nowego
Rusza nasze Call Center! pod numerem 801 140 141

Rusza nasze Call Center! pod numerem 801 140 141

Od 21 czerwca pod  numerem telefonu 801 140 141 działa usługa Call Center dla klientów dzwoniących z Polski. Obsługę klientów prowadzi nasza znajoma firma IT Card, która zapewni Wam pełne wsparcie w zakresie bankowości internetowej, usług mobilnych, obsługi platform Publikator i e-GBS Waluta. 

 

Tu również zasięgniecie informacji na temat aktualnej oferty Banku, a także złożycie reklamację dotyczącą usług. W przypadku problemów związanych z działaniem Call Center zachęcamy do ich zgłaszania na IT@gbsbank.pl z dopiskiem „CC” w temacie e-maila. 

 

Jeśli chcecie się z nami skontaktować, będąc za granicą, wybierzcie numer +48 95 746 04 22, który działa na całym świecie!

Opłata za połączenie zgodna z opłatą przewidzianą przez operatora według aktualnego cennika. 

Ostatnio dodane
9 czerwca bankujemy online!
02 - 06 - 23
Aktualności
9 czerwca bankujemy online!
Czy wiesz, że 9 czerwca 2023 roku to idealny dzień na to, by skorzystać ze słońca… umówić się na grill ze znajomymi… pokontemplować piękno przyrody podczas letniego rodzinnego spaceru?
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie roku 2022
01 - 06 - 23
Aktualności
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie...
Za nami jedno z najważniejszych wydarzeń podsumowujących działalność GBSBanku w roku 2022! W poniedziałek 29 maja w barlineckiej Bukowej Przystani okazało się, czy ubiegły rok był dla nas pomyślny…...
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
31 - 05 - 23
Aktualności
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
Nasza aplikacja się zmienia! Od teraz jest jeszcze bardziej intuicyjna, prosta w obsłudze i wygodna. Po prostu dopracowana do perfekcji w oparciu o analizę Waszych potrzeb oraz oczekiwań. Co się zmieniło?...
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach dla rolników.
29 - 05 - 23
Aktualności
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach...
Kwietniowa zapowiedź ministerstwa rolnictwa wchodzi w życie! Większe gospodarstwa rolne mają szansę na wyższy niskooprocentowany kredyt z dopłatą ARiMR i dłuższy okres spłaty.
Dołącz do nas