x
Formularz kontaktowyx
Zamów kontaktWeź  eKredyt
bez wychodzenia z domu

x
Co nowego
Rowerowy Maj w Gorzowie! Takie inicjatywy to my wspieramy!

Rowerowy Maj w Gorzowie! Takie inicjatywy to my wspieramy!

Czy słyszeliście już o Rowerowym Maju? Jeśli nie, to posłuchajcie i włączcie się w największą kampanię promującą zdrowy styl życia w Polsce. Akcja dedykowana szkołom podstawowym i przedszkolom, a w szczególności dzieciakom, uczniom i nauczycielom zachęca do aktywności, promując jednocześnie zrównoważoną mobilność. 

 

O co w tym wszystkim chodzi?

Zasady są proste: każdy przedszkolak, uczeń i nauczyciel, który w maju dotrze na lekcje w sposób aktywny – na rowerze, na rolkach, na hulajnodze albo deskorolce, otrzyma naklejkę, którą będzie mógł wkleić do rowerowego dzienniczka oraz na wspólny klasowy plakat. Dla najbardziej zaangażowanych uczestników, klas i placówek przewidziano atrakcyjne nagrody!


Nie ma na co czekać. Już 46 miast włączyło się do edycji 2019. My również wraz z Gorzowem Wielkopolskim liczymy na rekordową liczbę zebranych przez szkoły naklejek. Kibicujemy klasom, grupom i ich opiekunom. Niech dojeżdżają śmiało, a my zadbamy o bezpieczeństwo pozostawionych przed placówkami rowerów.

 

Więcej na temat akcji znajdziecie tu: https://rowerowymaj.eu/gorzow-wielkopolski/

Ostatnio dodane
9 czerwca bankujemy online!
02 - 06 - 23
Aktualności
9 czerwca bankujemy online!
Czy wiesz, że 9 czerwca 2023 roku to idealny dzień na to, by skorzystać ze słońca… umówić się na grill ze znajomymi… pokontemplować piękno przyrody podczas letniego rodzinnego spaceru?
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie roku 2022
01 - 06 - 23
Aktualności
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie...
Za nami jedno z najważniejszych wydarzeń podsumowujących działalność GBSBanku w roku 2022! W poniedziałek 29 maja w barlineckiej Bukowej Przystani okazało się, czy ubiegły rok był dla nas pomyślny…...
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
31 - 05 - 23
Aktualności
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
Nasza aplikacja się zmienia! Od teraz jest jeszcze bardziej intuicyjna, prosta w obsłudze i wygodna. Po prostu dopracowana do perfekcji w oparciu o analizę Waszych potrzeb oraz oczekiwań. Co się zmieniło?...
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach dla rolników.
29 - 05 - 23
Aktualności
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach...
Kwietniowa zapowiedź ministerstwa rolnictwa wchodzi w życie! Większe gospodarstwa rolne mają szansę na wyższy niskooprocentowany kredyt z dopłatą ARiMR i dłuższy okres spłaty.
Dołącz do nas