x
Formularz kontaktowyx
Zamów kontaktWeź  eKredyt
bez wychodzenia z domu

x
Co nowego
Rodzinny koniec wakacji, czyli piknikowo w Płonnie

Rodzinny koniec wakacji, czyli piknikowo w Płonnie

Zakończenie wakacji jest zawsze chwilą szczególną, w której pragniemy zatrzymać radosne chwile i nacieszyć się ostatnimi ciepłymi dniami. Nie inaczej było w Płonnie, gdzie mieliśmy przyjemność być jednym z partnerów pikniku rodzinnego.

 

Wydarzenie zorganizowane 28 sierpnia z inicjatywy sołtysa, Rady Sołeckiej i Barlineckiego Ośrodka Kultury przyciągnęło mieszkańców sołectwa – zarówno starszych, jak również najmłodszych. Każdy ze sponsorów i fundatorów nagród stanął na wysokości zadania, były dmuchańce, wielkie budowle z klocków, konkursy z nagrodami, wybory najpiękniejszej mumii czy mistrza obierania ziemniaków.

 

Zabawa przednia… bo przecież od tego są lokalne wydarzenia! My już nie możemy się doczekać kolejnych wakacji w Płonnie i planujemy, jakie nagrody będziecie mogli zdobyć z GBS Bankiem za rok :)


Ostatnio dodane
9 czerwca bankujemy online!
02 - 06 - 23
Aktualności
9 czerwca bankujemy online!
Czy wiesz, że 9 czerwca 2023 roku to idealny dzień na to, by skorzystać ze słońca… umówić się na grill ze znajomymi… pokontemplować piękno przyrody podczas letniego rodzinnego spaceru?
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie roku 2022
01 - 06 - 23
Aktualności
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie...
Za nami jedno z najważniejszych wydarzeń podsumowujących działalność GBSBanku w roku 2022! W poniedziałek 29 maja w barlineckiej Bukowej Przystani okazało się, czy ubiegły rok był dla nas pomyślny…...
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
31 - 05 - 23
Aktualności
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
Nasza aplikacja się zmienia! Od teraz jest jeszcze bardziej intuicyjna, prosta w obsłudze i wygodna. Po prostu dopracowana do perfekcji w oparciu o analizę Waszych potrzeb oraz oczekiwań. Co się zmieniło?...
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach dla rolników.
29 - 05 - 23
Aktualności
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach...
Kwietniowa zapowiedź ministerstwa rolnictwa wchodzi w życie! Większe gospodarstwa rolne mają szansę na wyższy niskooprocentowany kredyt z dopłatą ARiMR i dłuższy okres spłaty.
Dołącz do nas